Wpis z mikrobloga

Mirki, jem sobie taką dietkę #2xme . W skrócie to jest IF, z takim mykiem, że w dni treningowe dorzuca się dwa razy dziennie "ekstra 350 kcal" które autorzy programu proponują rozpykać sobie np. ryżem, kaszą, węglami i tłuszczami, albo... drożdżówką lub 3/4 tabliczki czekolady xD
Jestem grubaskiem :D Ale nawet mi nie mieści się w głowie na redu wpieprzanie 1.5 tabliczki czekolady dziennie, a z drugiej strony nie uśmiecha mi się dorzucać do posiłku dodatkowego prawie 100 g ryżu ;( Jakieś pomysły, podpowiedzi? :) Wymyśliłem sobie że w okolicach treningu będę pił kfd x-carbs :)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta
  • 6
@vivanat:
dwa tosty z masłem orzechowym i dżemem i masz 350. Albo potrawy płynne/półpłynne, np jakieś płatki śniadaniowe czy szejk z masłem orzechowym, bananem i śmietanką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vivanat: jeżeli dobrze ważysz pokarmy i się stosujesz do wszystkiego to potem będziesz tylko czekał żeby zjeść te 150 g ryżu :d oni tam bodajże zalecają ryż i zdrowe tłuszcze jako dodatkowe posiłki, a te czekolady itd to dla odskoczni i żeby się nie złamać (tak trochę populistycznie dla lasek uzależnionych od czekolady)