Wpis z mikrobloga

20 LAT "NATURALNEJ" KULTURYSTYKI.... 140kg x 2 w ciągu LEDWO, nie wspominając jak marna technika tego boju była. Aaa no i podchodzi i gada jakby tam było co najmniej 340kg xD

I ZŁOTE porady w pakiecie.
Na zarzut o złej technice - " Zła technika? Zaraz Ci pokażę jak WYGLĄDAM! A co ma wygląd do techniki? Że jak dobrze wyglądasz to oznacza że dobrze technicznie ćwiczysz, przecież logiczne to jest" LOL

I po zrobieniu w sumo 140kg x2, stwierdził że "Prostowniki ładnie poruszone, czucie najważniejsze, na redukcje mają wystarczający bodziec aby zachować mięsień"
Czyli rozumiecie, martwy sumo się robi po to aby CZUĆ PROSTOWNIKI i dawać im bodziec... 140kg x 2 xD 20lat treningów...

Niestety na dłuższe oglądanie nie miałem cierpliwości, bo po chwili oglądania takiego BANANA krew się we mnie gotuje.

#patryk2703 #silownia #mirkokoksy #strongaf #mikrokoksy
IntruderXXL - 20 LAT "NATURALNEJ" KULTURYSTYKI.... 140kg x 2 w ciągu LEDWO, nie wspom...
  • 36
@IntruderXXL oglądam nieraz co on tam #!$%@? i teraz wrzuca cykl treningów i powiem tak - nie wiem jakim cudem, przy takim treningu, słabej technice, małej ilości powtórzeń i niezbyt dużym ciężarze - serio nie wiem jak on tak dobrze wygląda XDD
serio nie wiem jak on tak dobrze wygląda XDD


@frikuu: Ja bym nie powiedział że dobrze wygląda... Ale taka sylwetka to jest po prostu KOKS + pilnowanie michy, dodatkowo byle jakie treningi i gotowe, naprawdę nie trzeba ciężko ćwiczyć na koksie.

Tak wygląda rzeczywistość, koks robi za Ciebie robotę, chociaż wiele osób się usprawiedliwia i próbuje wmawiać innym że koks to tylko drobnostka, mały dodatek LOL.
Rzecz jasna nie zostaniesz mr