Wpis z mikrobloga

@Projekt_Inwestor: Za chwilę z Awicenny to drugie Jagodno będzie. Jeszcze rada osiedla Oporów zrobiła dobry numer i wszystkie dzieciaki mają być w szkołach na Muchoborze. Tam będzie taka jatka za chwilę, że Jagodno to będzie pikuś.
  • Odpowiedz
@luzny_lori: Powiększyli ale tam juz jest cyrk przez Smolec z tego co wiem od znajomych. Plus do tego zmiana na 8 klas podstawówki. No z dojazdem do Centrum to nic nie mówię skoro jeszce Grabiszyńska ma być jednopasmowa :P
  • Odpowiedz
No z dojazdem do Centrum to nic nie mówię skoro jeszce Grabiszyńska ma być jednopasmowa :


@Darth_Gohan: problemem Avicenny w pierwszej kolejności są jednopasmowe Solskiego, Krzemieniecka, Stanisławowska, Mińska - do Grabiszyńskiej czy innej szerszej niż osiedlowa to najpierw trzeba dojechać (σ ͜ʖσ) (nawet Mokronoska w stronę najbliższego łącznika AOW może być #!$%@?)

A co do samej Grabiszyńskiej - pomysł wydzielenia torowiska na całej
  • Odpowiedz
@luzny_lori: Well rozumiem ale wszędzie nie dasz dwóch pasów. Problem z Grabiszyńską będzię taki, że korek być może będzie sięgał, aż do Wiejskiej przez właśnie skrócona możliwość dojazdu i zmieszczenai się tych kilkunastu kolejnych aut.
A co do wiaduktu - mogli go poszerzać ale im się nie chciało z koleją na ten temat rozmawiać więc już dupa. Tam na Grabiszyńskiej będzie ciekawie jak wybudują to nowe osiedle naprzeciwko Oporowskiej bo dojdzie
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: no dobrze, ale żeby torowisko było na całej (no powiedzmy znaczącej części, tj. od Hallera do Legionów) to brakuje ledwo

a nie czekaj, #!$%@? - dopiero teraz do mnie dotarło że to nie jest kwestia części od stadionu do zajezdni, tylko aż do samej budowlanki. z jakiegoś powodu myślałem że od hutmenu do lidla jest też już wydzielone. no to #!$%@? - będzie grubo ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@luzny_lori: No właśnie się tak dziwiłem czemu tak ciąglę mówisz, że to nie tak duży problem ;) Dlatego mówię, że korek może być aż do Wiejskiej od Hallera. To może być naprawdę niezły hardcore tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mogę się doczekać jaki tam będzie sajgon.
  • Odpowiedz
Nie sądziłem, że Sutryk tak szybko będzie psuł. Nawet mi nie żal ludzi. Ta inwestycja dosłownie zabije Muchobór. Obecnie w godzinach szczytu nie da się dojechać do centrum. A niedaleko ulicy Przedświt planowana jest kolejna inwestycja. Coś czuje, że padnie rekord stania w korku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sama Trawowa, Awicienny i Stanisławowska to jest skandal i ktoś powinien za to beknąć (w normalnym kraju, tutaj niczego się
  • Odpowiedz