Wpis z mikrobloga

Żarty o 9/11 w amerykańskim standupie pojawiły się dopiero po kilku latach od ataku


@KapitanPieprz: nope. Niedługo po 9/11 Louis CK podczas swoich występów mówił, że:

"to jak dobrym jesteś człowiekiem zależy od tego ile czasu po 11 września zajęło ci, aby ochłonąć i po raz pierwszy od tamtych wydarzeń się masturbować. Mnie się udało pomiędzy pierwszą a drugą wieżą"
@mike-mo: Aha, nie powiemy wprost "Kaczyński albo tusk to " to spoko, jak już powiem Rudy premier jest kur...a to jest ok. Tylko debil się nie domyśli że w wpisie owsiaka chodzi o wybory 2015 i Pis a w wpisie Adamowicz o TVP, nie podoba mi się to co jedni i drudzy robią ale #!$%@? z logiki mój drogi nie rób.
@bi-tek: To, ze po 2015 jezyk nienawisci jest duzo powszechniejszy jest faktem. Odpowiadaja A to obie strony barykady. Duze zmiany w TVP tez sa faktem. Masz prawo, w zwiazku z tym, dopowiadac sobie co chcesz, ale opierajac sie na cytacie poza niego nie wychodz.
@KokainowyKowboj: Nie mówię, że ten żart był świetnym pomysłem, ale porównywanie tych sytuacji to tylko ktoś z mózgiem wykopka może uprawiać xD Przypomnij sobie jak przez lata środowisko PiS jechało na tej katastrofie, te wszystkie gówniane teorie spiskowe, pieniądze wywalone na komisje robią eksperymenty na puszkach i parówkach...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powiedz: no wiesz, każdy lubi co innego. Niemniej, od 2007 nie wystąpił już w niczym co by mi się podobało. A jego ocenę dodatkowo zaniżają takie gówniane bezbeki czy udział w paszkwilach filmowych xD
@KapitanPieprz: Żartu o 9/11 nie usłyszysz od rodowitego obywatela USA. Co jak co, ale po wizycie w stanach byłem pełen podziwu ich szacunku do flagi narodowej. W prawie każdym domu z ogrodem powiewały flagi amerykańskie. Ludzie mijani na ulicach praktycznie co drugi rodowity z dumą nosi różnego rodzaju albo nadruki na koszulkach, małe znaczki na sercu w np kurtkach, wpinki przypięte do kurtek, samochody z naklejkami, mikroflagi w środku aut itp.