Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Dzisiaj organizuję #rozdajo dwóch kluczy mojej gry Mysterious Realms RPG na platformę Steam. Z okazji Chińskiego Nowego Roku gra jest teraz dostępna na Steamie za 7,19 zł (-40%). Można ją tam jeszcze kupić w takiej cenie do godziny 20. Link do sklepu

O grze sporo pisałem w zeszłym roku na Mirko, wrzucając regularnie posty opisujące postępy w pracy nad nią.
Mysterious Realms to turowa gra RPG o eksploracji świata tajemnic. W grze tej kontrolujesz drużynę bohaterów wyruszając nimi na niebezpieczne misje. Gra #!$%@? się bardzo unikalnym systemem walki w którym posiadamy talię z Kryształami w pięciu kolorach.

W grudniu stworzyłem również znalezisko w którym opisałem jak wygląda praca nad własnym tytułem i wydaniem go na Steamie. Jest tam dużo szczegółów technicznych takich jak sposób pozyskiwania grafik/muzyki, kwestie marketingowe itp.
Znalezisko można znaleźć tutaj.

Zasady rozdajo
1. Losowanie wśród plusujących we wtorek 12.02 około godziny 20
2. W losowaniu nie mogą brać udziału zielonki
3. Losowanie odbędzie się poprzez Mirkolos

A dla niecierpliwych, do godziny 20 aktywna jest jeszcze promocja, gdzie grę można zdobyć na Steamie za 7,19 zł. Link do sklepu

Ps. Przepraszam za przeciętną jakość GIFa, ale nie mogłem zmusić Mikrobloga do przyjęcia czegokolwiek w innym formacie.

#mrealms #steam #rpg #indiegamedev #gry #gamedev
itharius - Czołem Mirki!

Dzisiaj organizuję #rozdajo dwóch kluczy mojej gry Myster...

źródło: comment_yfsaWZR62hdwhV6EriUBbhFLT2uqYNnX.jpg

Pobierz
  • 54
@skim: jeszcze w kwestii linuksa, to jest opjca uruchomienia gier windowsowych uzywając funkcji Steam Play. Nie daję jednak gwarancji, że będzie to działało z moją grą. Link
@chopak: musiałbym przerabiać cały interfejs. Poza tym zbyt dużo czasu trzeba by było poświęcić, aby jakkolwiek zaistnieć z tytułem w Google Store
@itharius: :/ Nie fajnie. Tak to bym może wygrał klucz, ale jak nie wygram to będę musiał płacić całość. Masz moje 7 zeta ale wiedz że wydając je, mam minę jak srający kot na puszczy.
@Mlucek: debilny to jest twoj nick.

Normalne pytanie. Takich indyków jest tysiące, chciałem wiedzieć czemu mam zagrać akurat w niego. Skoro autor odpowiedział to może dam mu szansę, jakby tego nie zrobił to bo znaczyło, że sam nie wierzy w swoją grę i już bym o niej zapomniał.
@Czarny_Klakier: debilnie pytanie które zadał bufon o którego nikt nie daje #!$%@? i jego siedem złotych, Ty sobie myślisz że jesteś krwa na targowicy XD? #!$%@?ąc od tego, że gra kosztuje gowno bo 7zl to jeżeli jesteś takim Januszem że potrzebujesz prezentacji to na pewno taka jest na storze razem z opisem, no tak ale Ty nie masz czasu ja #!$%@?. Retoryka w stylu tracenia czasu powoduje u mnie skreta. Zawsze.
@Kloszo: Dobra, to jeśli wygrasz moje rozdajo, to dostaniesz ode mnie wybraną przez Ciebie grę o wartości do 10zł na Steamie. A bo tak ;)

Ps. Jeśli ktoś kupi grę dzisiaj, a wygra kod w niniejszym rozdajo, to tytuł może zawsze zwrócić poprzez Steama (o ile nie grał w niego dłużej niż 2h). A jeśli grał dłużej, to do mnie napisze i się jakoś dogadamy ;)
@Grabiszon: to wtedy może bym to rozważył, ale z doświadczenia wiem, że takie niszowe platformy są bardzo często skrajnie nieopłacalne, a sam proces potrafi często pochłonąć sporo czasu. Ja poświęcę na to tydzień, a potem skorzysta z tego może 10 osób. Niestety jestem na takim etapie, że większość sił rzucam na inne projekty i nie mogę sobie już po prostu pozwolić na taką inwestycję czasową :/