Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Dzisiaj organizuję #rozdajo dwóch kluczy mojej gry Mysterious Realms RPG na platformę Steam. Z okazji Chińskiego Nowego Roku gra jest teraz dostępna na Steamie za 7,19 zł (-40%). Można ją tam jeszcze kupić w takiej cenie do godziny 20. Link do sklepu

O grze sporo pisałem w zeszłym roku na Mirko, wrzucając regularnie posty opisujące postępy w pracy nad nią.
Mysterious Realms to turowa gra RPG o eksploracji świata tajemnic. W grze tej kontrolujesz drużynę bohaterów wyruszając nimi na niebezpieczne misje. Gra #!$%@? się bardzo unikalnym systemem walki w którym posiadamy talię z Kryształami w pięciu kolorach.

W grudniu stworzyłem również znalezisko w którym opisałem jak wygląda praca nad własnym tytułem i wydaniem go na Steamie. Jest tam dużo szczegółów technicznych takich jak sposób pozyskiwania grafik/muzyki, kwestie marketingowe itp.
Znalezisko można znaleźć tutaj.

Zasady rozdajo
1. Losowanie wśród plusujących we wtorek 12.02 około godziny 20
2. W losowaniu nie mogą brać udziału zielonki
3. Losowanie odbędzie się poprzez Mirkolos

A dla niecierpliwych, do godziny 20 aktywna jest jeszcze promocja, gdzie grę można zdobyć na Steamie za 7,19 zł. Link do sklepu

Ps. Przepraszam za przeciętną jakość GIFa, ale nie mogłem zmusić Mikrobloga do przyjęcia czegokolwiek w innym formacie.

#mrealms #steam #rpg #indiegamedev #gry #gamedev
itharius - Czołem Mirki!

Dzisiaj organizuję #rozdajo dwóch kluczy mojej gry Myster...

źródło: comment_yfsaWZR62hdwhV6EriUBbhFLT2uqYNnX.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: tak jak z każdą grą będziesz mógł się odstresować i miło spędzić czas. Gra ma bardzo unikalny system walki, który jest bardzo intuicyjny i potrafi nieźle wciągnąć. Za 7 zł dostajesz ok. 5-6 godzin zabawy, co jest myślę dobrym układem. W razie wątpliwości tytuł możesz zwrócić do 14 dni jeśli grałeś w niego mniej niż 2 godziny. Na YT możesz z kolei znaleźć kilkanaście gameplayów, aby zobaczyć jak gra
  • Odpowiedz