Wpis z mikrobloga

E w sumie pytanie do #rozowepaski skoro muskulatura u faceta wcale nie jest pociągająca,to dlaczego nie zauważyłem żeby faceci dobrze zbudowani byli z ulanymi brzydkimi laskami? A wręcz przeciwnie?


@picasssss1: przeciez to dziala w dwie strony, zawsze wyglad jest bardzo istotny jezeli chodzi o pierwsze wrazenie, ale to nie znaczy ze charakter sie nie liczy.
ty bys chcial miec na dluzsza mete jakas super laske, z ktora bys mieszkal, a bylaby glupia i nie mialbys z nia tematow do rozmow?
poza tym dla wiekszosci ludzi skrajne sylwetki rzadko kiedy sa pociagajace, bardziej to jest pewnie ciekawosc.
a jak sie kogos kocha to wyglad ma znacznie mniejsze znaczenie. bynajmniej nie mowie, ze fajna docieta meska sylwetka sie laskom nie podoba, bo sie czesto podoba, ale jakies skrajne #!$%@? miecha juz dla wiekszosci lasek
  • Odpowiedz
@picasssss1: Każda mi laska mówiła, że mam zajebiste ciało nawet jak byłem ulańcem na masie i sex to tylko przy zgaszonym świetle. Dziewczyna, która nie ćwiczy zawsze doceni jakąś tam formę. Wystarczy, że widać przez koszulkę cycki, łapę i że nie masz brzucha jak typowy skinnyfat studenciak i już jesteś dla lasek bardziej atrakcyjny. Gdyby ciało się nie liczyło, to Chipendejs na wieczorach papieńskich, gdzie laski piszczą byłby zwykłym szarakiem
  • Odpowiedz