Wpis z mikrobloga

To ja się pochwalę, a co sobie będę żałował.

Kia Ceed, rocznik 2018, odebrane jeszcze w październiku, zbierałem się na odwagę żeby pokazać :D 1.4 T-GDI, manual, wersja wyposażenia M.

Po 4 miesiącach za kółkiem uważam, że to był słuszny zakup. Wygodny, zwłaszcza fotele, wspaniale ergonomiczny kokpit, analogowe przyciski i pokrętła do wszystkiego co ważne, a ponieważ nawigacja przez Android Auto to można obsłużyć głosem. Klima dwustrefowa co w sumie jest zbędne, ale jest. Kupa pipaczy i czujników - na początku wkurzało, ale po szybko się przyzwyczaiłem. Wykonanie pierwsza klasa. Plastiki są dobrej jakości, nic nie skrzeczy i nie trzeszczy. Skóra na kierownicy ekologiczna, ale nie można mieć wszystkiego.

W środku w miarę cicho, prowadzi się pewnie, 140 kuni w 1200 kilogramowej budzie w zupełności wystarcza i do dynamicznej jazdy po zakrętach i do spokojnego sunięcia autostradą.

Jedyne co mnie gryzie, to to że nie wydałem tej kasy na 5 letnie premium. Czy w sumie raczej dwie polówki premium złożone w jedną całość, ale kto by się detalami przejmował ∩╮(-_-)∩╮

#kia #ceed #chwalesie #pokazauto
Pobierz z.....8 - To ja się pochwalę, a co sobie będę żałował.

Kia Ceed, rocznik 2018, ode...
źródło: comment_3yIGaz2QIQIVcS8xLQeEsbuj3zVlwSTD.jpg
  • 66
@Shmit: Na zimę? Na lato chcę kupić akcesoryjne 16, większych nie chcę bo lubię balony.

@kipowrot: rozstrzał, ale lubię te mi się podobały więc takie rozważałem i testowałem. Pewnie, że kasa jest skończona, wybrałem to co mi odpowiadało i jednocześnie miało najlepszy stosunek ceny do tego co za nią oferuje.

Ja lubię motoryzację i nie kupiłbym Giuli. Wolałbym Tipo, a z pozostałych 140 tysięcy połowę wydać na Alfę Spidera z
@nie_programista_20k przecież to właśnie napisałem, mają #!$%@?.

Ci co nie mają nie będą jeździć golasem 1.4, amen.

@kipowrot ale chodzi wlasnie o to ze Kia w tej cenie nie jest golasem. Jak mnie zlapal kryzys wieku sredniego ;)(mam juz z gorki do 40) i chcialem sportowe auto z budzetem max do 250k to kupilem Stingera. Bo jak bym chcial niemiecka klase premium to wlasnie bym kupil jakiegos golasa albo co najwyzej Golfa
@sh2dov: Ze 1.4 jest malutki to mogles powiedziec w 2005 roku. 1.4 na luzie maja 150 koni jak ten wiec przyspieszenie jakies 8,5 do setki przy tej budzie. Przeciez to wiecej niz wystarczajaco. Audi A4 z 2004 roku 2.0 benzyna 130 koni ma 10 sekund do setki, a ludzie maja wrazenie „ooo 2.0 to juz spoko silnik” xD

@borjaki: Ale do 250k to juz bys kupil wypasione serie 5 albo