Wpis z mikrobloga

@perlikont dziwisz sie tym postom? Po prostu strasznie słaby z Ciebie partner do dyskusji. Wrzucasz jakiś tweet nad którym sie nie zastanowisz sam, a gdy ktoś go podważa to pytasz jakich niby dowodów oczekuje?! Dowodów jednak nie masz żadnych, więc 2 kwestie odpuszczasz, co jednak nie przeszkadza Ci wszystkich innych nazywać dobrozmianowcami i 60groszyzawpisowcami... jak dla mnie to Ty jesteś takim pożytecznym idiotą tej śmiesznej opozycji.
  • Odpowiedz
@perlikont: Najpierw tak po ludzku zrobiło mi się szkoda Ogórek, jakie by nie były jej poglądy. Potem zobaczyłam filmik Jaoka i od początku czułam, że zachowuje się na nim jak nie on. Już samo to, że był w przebraniu i że ograniczył się do powtarzania w kółko dwóch tekstów, było dziwne, bo lubiłam Pyta.pl i chociaż ludzie go kojarzyli, to nigdy nie zakładał maski i zawsze sypał tekstami bez obrażania
  • Odpowiedz
@UlicznyMatador: zaraz zaraz. Jedyne na co dowodów jednoznacznych (nie oznacza że żadnych a własnie jednoznacznych z dużego medium) nie posiadam to parkowanie. Na uśmiech od ucha do ucha dowody istnieją nawet w nagraniach TVP więc nie wiem jakich dowodów więcej potrzebuje ktokolwiek.
I dobrozmianowcami nazwałem dobrozmianowców a nie wszystkich w tej dyskusji -przeczytaj dokładnie. A hasztagu z 60 groszami użyłem wobec bezsensownego i nic nie wnoszącego komentarza który w żadnym
  • Odpowiedz
@holka-kofolka: Mogę się jedynie w pełni pod tym podpisać. Jaoka również znam z jego internetowych działań i znam dość dokładnie. I próba obrony jego prowokacji i tłumaczenia tego "dzialalnością internetową" i "odcinaniem się" tvp (co nie przeszkadza im zrobienia z nim materiału jako z ofiara napaści i wykorzystanie w materiale w wiadomości momentu gdy przepychał się z protestującymi na dowód agresji tych protestujących) albo zwyczajnie albo zupełnie nie zna "twórczości'
  • Odpowiedz
xDD
BoltoS - jaki masz dowód ze Ogórkowa stawia samochód zawsze w innych miejscach? Co do innych myślników nie mam zastrzeżeń.
perlikont: - Wybacz ale na tym poziomie rozmowa nie ma sensu.
@perlikont: Faktycznie rozmowa z Tobą nie ma sensu skoro reprezentujesz poziom wiejskiego dzbana pisząc później wywód o jezusie w skarpetkach xD. Jakbym przemówienie Szydło w europarlamencie słyszał.
  • Odpowiedz
  • 1
@Basiura89 no patrz. Musisz mieć jakąś chorobę wybiórczego czytania bo jakoś nie widzisz że w prawie każdym pokoju ścienne podkreślam co sądzę o tym pluciu i rysowaniu samochodu.
  • Odpowiedz
podkreślam co sądzę o tym pluciu i rysowaniu samochodu


@perlikont: Tak się z głupia frant spytam: jest jakaś dokumentacja tego "plucia i rysowania samochodu"? Od kamer tam aż gęsto było...
  • Odpowiedz
@perlikont: Bo to Ogórek sama się napadła, opluła i porysowała samochód, rzuciła się na jego maskę i zakleiła kartką przednią szybę aby nie pojechać do domu, ale dzięki Opatrzności była tam przypadkowa grupa pomocnych przechodniów, którzy wcisnęli red. Ogórek do samochodu i umożliwi mu odjechanie.
  • Odpowiedz
@Andreth: Ujmę to tak - choć odnoszę wrażenie że to powinno być jasne, ale może się mylę. Ludziom władzy i z władzą związanym więcej można i mają większe możliwości. Dlatego też nie powinniśmy się dawać sprowokować bo to będzie jedynie paliwo i usprawiedliwienie do tego aby dojechać tych którzy z władzą się nie zgadzają.
Dlatego też niezależnie od tego czy było to tylko jedno splunięcie i nie ważne że było
  • Odpowiedz
Dlatego też niezależnie od tego czy było to tylko jedno splunięcie i nie ważne że było nie w kierunku człowieka a na ziemię przed nim i nawet jeśli to splunięcie było dokonane przez prowokatora to nie powinno do niego dochodzić i całego tego zamieszania


@perlikont: Tyle że mam wrażenie, że żadnego splunięcia w ogóle nie był - a przynajmniej nikt go nie utrwalił. To tak jeśli chodzi o fakty (fakty są jednak ważne).

że na drugi dzień "prawomyślni" uznają że "są w prawie" wymierzając sprawiedliwość (bo się należało) i łamiąc nogi jakiemuś dziennikarzowi dużej TV, czy bijąc Włodka stojącego z kamerą.

W największym skrócie uważam że należy być lepszym od "prawomyślnych" (nawet będąc prowokowanymi) bo w innym wypadku sprowadzą do swojego poziomu i na tym poziomie
  • Odpowiedz