Wpis z mikrobloga

@BoltoS: dowodów? A na co ci brak dowodów?
- miejsce parkowania Ogórkowej zmienione - to fakt
- prowokacja Jaoka udokumentowana w postaci wideo a dziś TVP "odcina się od jego działania" (oczywiście nie przestają wykorzystywać jego nagrań w swoich materiałach, ale się "odcinają"
- policji było zdecydowanie więcej niż w jakikolwiek poprzedni dzień
- uśmiech ogórkowej również jest w nagraniach i to nie byle jaki bo nie jakiś lewacko kodziarskich nagraniach a w TVPowskich
- materiał z "zaszczutym" prowokatorem poszedł w
  • Odpowiedz
@BoltoS: Wybacz ale na tym poziomie rozmowa nie ma sensu. Bo to trochę tak jakby ktoś Ci powiedział że widziałeś Jezusa w zielonych skarpetkach który uzdrawiał, rozmawiał ze zwierzętami i szedł w asyście Jana Pawła II i Gandhiego. Zarzuciłbyś brak dowodów i kłamstwo. Na to ktoś przedstawił by ci dowody na wszzystkie z tych punktów a ty byś powiediał - haha! mam was - fejk news bo nie ma nigdzie
  • Odpowiedz
@perlikont: nie porównuj skarpetek do miejsca parkingowego Ogórkowej. Miejsca parkingowe można zweryfikować za pomocą kamer natomiast skarpetek nie da się zweryfikować/udowodnić. To ty wierzysz w to co jakiś randomowy typ napisał na Twitterze nie sprawdzając nawet źródła takiej informacji przypisując miejsce parkingowe z prowokacja.
  • Odpowiedz
@alteron: Wskaż mi przynajmniej jedną liczącą się w tym kraju osobę z publicystów, dziennikarzy czy polityków kazdej ze stron kto gratuluje protestującym do czego doszło i to pochwala. Czego o prawicowych dziennikarzach nie można powiedzieć podczas wcześniejszych wydarzeń.
Jednak w świetle nagrań z prowokacji ni róbmy #!$%@? z logiki i zdrowego rozsądku. Bo ja rozumiem że zjadace TVP to łykną bez zapojki ale szanujmy się i rozmawiajmy o faktach.
  • Odpowiedz
@perlikont a jakieś dowody że ogórek stała nie tam gdzie zawsze?

Że nagle pojawiła się policja? (Była tam od początku czy może ja wezwali do motłochu?)
Magdzie nie znikał uśmiech z twarzy- xD oglądałeś ten atak?

#!$%@? o dowodach rzucając wpis z Twittera a #!$%@? masz na ich poparcie.
  • Odpowiedz
  • 9
@perlikont a może niech Ci ludzie zachowują się przyzwoicie a nie jak małpy w zoo? Serio wystarczy pajac krzyczący o socjaliźmie by obrońcom demokracji #!$%@?ło?
  • Odpowiedz
@100dwa: i tu się zgadzamy. Bezmyślność tłumu w tym przypadku absolutnie nie ma dyskusji - i jak już mówiłem nikt średnio myślący tego pochwalał nie będzie i nie pochwala.
  • Odpowiedz
  • 17
@perlikont Czyli chciałeś przemycić zwyczajną insynuację jako "udowodniony" fakt, a kiedy ktoś to Ci wytknął, to płaczesz, że ktoś się czepia, bo w innych przypadkach nie kłamałeś xDD
  • Odpowiedz
@Emes91: to że nie znalazłem jednoznacznie potwierdzającego materiału o parkowaniu nie oznacza że jest to informacja nieprawdziwa. I nie płaczę a staram się dyskutować a jeśli jest to zbyt skomplikowane to przeczytaj całość jeszcze raz.
  • Odpowiedz
  • 19
@perlikont Najpierw piszesz komuś, żeby "wskazał ci brak dowodów", a kiedy ten ktoś to robi, to ty wtedy pikaczufejs.jpg i mówisz, że się czepia xD. Komedia, a nie dyskusja.
  • Odpowiedz
@perlikont: oczywiście, winna jest Ogórek i Jaok, ale na pewno nie te prymitywy, które redaktorkę TVN-u zaatakowały. Gdyby podoba akcja dotyczyła jakiegoś "opozycyjnego" dziennikarza to neuropa i reszta im podobnych zesraliby się, tak by ujadali jaki to reżym jest ohydny xDD
  • Odpowiedz
@Emes91: To ja może jeszcze raz i powoli wyjaśnię bo widzę że jednak trudno idzie czytanie.
a) ktoś zarzucił nieprawdziwość i brak jakichkolwiek dowodów na te punkty
b) wspomniałem więc o nich
c) ktoś dopytał więc po dokładniejszym sprawdzeniu uznałem że punkt o uśmiechaniu się jest średni (mimo nagrań z tym uśmiechem) bo ludzie róznie reagują w takich sytuacjach oraz nie znalazłem w wiarygodnych źródłach jednoznacznego potwierdzenia parkowania tu czy
  • Odpowiedz