Wpis z mikrobloga

Tatuaże u kobiety to bardzo szybki redflag. Nie jest tajemnicą, że 95% kobiet z tatuażami jest #!$%@?ęta (borderline, bipolar i inne zaburzenia psychiczne) lub reprezentuje sobą zwyczajną biedę umysłową jak na większość femoidów przystało.
Gdyby te tatuaże jeszcze miały jakiekolwiek głębsze znaczenie np. coś związane z bardzo wielkimi przeżyciami lub sytuacjami to byłbym w stanie to zrozumieć, ale to są jakieś skrajności i większość wytatuowanych julek to chodzące pisanki z gówno-dziarami typu serduszka, cytaty z komedii romantycznych (XD) jakieś ikony motyli, dragów, czy #!$%@? znaków zodiaku.
Wszystko to tylko tymczasowe nic nieznaczące bazgroły wynikające z podążania za trendami z instagrama i byciem wannabe edgy. A najlepsze i tak są wytatuowane imiona chadów czy innych mokebe, którzy zbrzuchacili i zostawili. Jak tylko widzę kobietę pic rel to już wiem, że jest umysłowym pierwotniakiem. Nie dyskutujmy, bo nie ma o czym.

#blackpill #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tatuaze #bekazpodludzi #przegryw #redpill #p0lka #bekazlewactwa
Fekalny_okuratnik - Tatuaże u kobiety to bardzo szybki redflag. Nie jest tajemnicą, ż...

źródło: 505f4bbcbfca852fd73fca27f1b76880

Pobierz
  • 35
@Fekalny_okuratnik: ja nie uważam takich za ,,umysłowe pierwotniaki" ale wiem wtedy, że IQ takiej damy na 99% oscyluje w granicach 100. Jest to dla mnie też wskazówka na to, że dana panna powinna być bardziej otwarta na sprawy łóżkowe. Oczywiście nie mam żadnego użytku z tych informacji, ponieważ i tak mnie unikają, a łatwe to może i są ale dla gości 7/10+, może 8+.
@Fekalny_okuratnik imo tatuaż spoko, jakiś na nodze, nadgarstku, czy coś. Ale jak widzę jak laski robią sobie całe rękawy to mnie tak obrzydza, że już wiem że nie jest tytanem intelektu. Zresztą tyczy to się też mężczyzn. Ludzie, to zostaje, jak dorośniesz to się nie zmyje.