Wpis z mikrobloga

@AnoniGiovanni: eee, jak już to czytał kilka razy to nie musi czytać tylko przypomina sobie co w którym miejscu zapisane. Ja w podstawówce miałem nauczycielkę z Polskiego która pytała z wiersza a książkę z owym wierszem miała otwartą na nim i opartą o inne książki. Stając w odpowiednim miejscu można było bez skrępowania przeczytać wiersz, i tym sposobem można było dostać dobry stopień.
@rzaden_problem: Trochę prawda trochę nie :D
1. Polski - przerabialiśmy masę lektur, okresów literackich i szczerze mówiąć nic z tego nie pamietam. Skończyło się tym że do dzisiaj nie jestem mistrzem interpunkcji i ortografia oraz dodatkowo zraziłem się do książek. Powoli wracam do nich czytając z przyjemnością fantasy a nie Chłopów czy Potop xD
2. Matma - przydatna - jedyne co mi się nie przydało to logarytmy - ktorych w sumie
@kalexik: @Janusz_Sportu: Niemiecki, pamiętam jak dziś. Jakieś szkolne wydarzenie świąteczne było i babeczka na biurku miała #!$%@? wielki talerz z ciastem. Jak szedłem to hyc, zostawiłem tam otwartą książkę ze słówkami. Pięknie odpowiadam. Wszyscy się śmieją, babeczka już się wkurzyła i mówi: "No co się tam śmiejecie? Kto mu podpowiada? Jakaś głupia jestem że nie widzę?" Po czym wstała i nadal nie zauważyła, ratuję się i mówię że typ obok
Pobierz Adijos - @kalexik: @Janusz_Sportu: Niemiecki, pamiętam jak dziś. Jakieś szkolne wydar...
źródło: comment_f7t4rtxDXD80hnRiMXqks3dvLhIAaNKg.jpg