Wpis z mikrobloga

OHP 100kg x 13, deload :) W poprzednim tygodniu ostro zajechałem upper body, taki był plan, więc dzisiaj tylko rep work, "zabawa" treningiem, dłuższe przerwy, brak ciśnięcia.

OHP 100kg x 13r
DB bench press 52,5kg x 28r
BB strict row 5x10 100kg

Facepull 3x15
Triceps rope pushdown 3x20
Concentric curl 4x10

Taka ciekawostka, jak wycisnąłem w OHP 130kg x 1 to robiłem 100kg x 9 (będąc świeży i nakręcając się), dzisiaj poszło 100kg x 13 będąc zmęczonym, niezregenerowanym i podchodząc do tego na luzie :)

I od razu wyjaśnię, w OHP to jest dla mnie FULL ROM. Na to wszystko składa się parę rzeczy - Przedramię 48cm + Biceps 57cm + brak mobilności + budowa barków. Przez to mogę opuścić sztangę jedynie poniżej brody, niżej nie da rady.

#silownia #strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - OHP 100kg x 13, deload :) W poprzednim tygodniu ostro zajechałem upper ...
  • 36
@IntruderXXL:
Po pierwsze wygłoszę tezę, której bronię: znacznie zawyżasz swoje wyniki wykonując ćwiczenie nieprawidłowo.

Argumenty:

Goście, którzy zrobili te filmy, nie znają się?
https://youtu.be/CnBmiBqp-AI

https://youtu.be/QAQ64hK4Xxs?t=392

Drugi link zaczyna się w momencie, w którym gość opisuje "cheating with momentum". Przykład którego widzimy na Twoim filmie.

Po pierwsze przy odpowiednich ciężarach to góra ruchu jest najtrudniejsza, i sprawia problemy


No właśnie. Góra ruchu jest najtrudniejsza, a Ty nie robisz tej góry ćwiczenia. Tym
@Janusz16: Dobra to ja Ciebie teraz wyjaśnię...

Drugi link zaczyna się w momencie, w którym gość opisuje "cheating with momentum". Przykład którego widzimy na Twoim filmie.


Hahah wiedziałem... nagrałem w poziomie nóg nie widać, i już jakiś znafca powie że oszukane, że to push press a nie zwykły ohp LOL. Poniżej filmik, kilka miesięcy temu, 120kg x 4 (a i byłem wtedy po robieniu 180kgx1 wąskim chwytem na skosie). Ja mam
IntruderXXL - @Janusz16: Dobra to ja Ciebie teraz wyjaśnię...

 Drugi link zaczyna s...
@IntruderXXL: Rzeczywiście, masz ekstremalny brak mobilności, przez co nie wykonujesz ćwiczenia prawidłowo i pomijasz ważną część. Twój wynik nie jest ważny. Zapytaj sędziów trójboju, czy wymówka "nie mogę opuścić" powoduje że zaliczają próbę zawodnikowi. Tutaj chudzinka Kai Greene opuszcza sztangę do samego dołu: https://youtu.be/AWEs_eHkoms?t=664
Nie chce mi się dalej kłócić, bo nie używasz sensownych argumentów, a jedynie mnie obrażasz (bezpodstawnie).
Zapytaj sędziów trójboju, czy wymówka "nie mogę opuścić" powoduje że zaliczają próbę zawodnikowi.


@Janusz16: Zapytaj sędziów trójboju kiedy sędziowali OHP.... hahaha.

Pierwszy lepszy przykład Eddie Hall... Swoją drogą był dwuboista, który zarzucał ciężary 200kg+ i też nie był w stanie opuścić tego, niestety znowu zapomniałem nazwiska.

Nie chce mi się dalej kłócić, bo nie używasz sensownych argumentów, a jedynie mnie obrażasz (bezpodstawnie).


Nie, to ty nie chcesz zaakceptować faktu że jesteś
IntruderXXL - > Zapytaj sędziów trójboju, czy wymówka "nie mogę opuścić" powoduje że ...
Coś jak wyciskanie na klatkę w tych koszulkach kompresyjnych. To absurd moim zdaniem.


@Janusz16: Możesz myśleć co chcesz :)

Dobra wrzucę zdjęcie na potwierdzenie że mam jakieś tam pojęcie


LOL potwierdziłeś tylko to co pisałem wyżej... Brak wyników oraz brak masy = szczur, i tylko się tobie wydaje że się znasz :)