Wpis z mikrobloga

@ufo666: Nie wiem w sumie nie biorę tego Triccito na noc, który mi wypisał bo miałam po nim strasznego kaca, ale może jak zacznę to brać to jakoś mi to wpłynie lepiej na ten parogen. Ech co począć :( Mam ochotę rzucić wszystko.
@Lallable: nie rzucaj! Miałam podobnie + biegunki, słyszałam głosy, chciałam skakać z balkonu, palpitacje, koszmary i inne, ale napisałam sobie na ścianie na plakacie, że muszę to przejść. Opłaciło się. Właśnie odstawiam po ~2 latach i osiągnęłam w ciągu nich więcej, niż podczas intensywnej pracy nad sobą przez wcześniejsze ~15 lat. Trzymam kciuki. Jeśli potrzebujesz wsparcia - zapraszam na priv.

@factoryoffaith_ no mirko mi ratuje zycko w tym momencie. Kurczę, miło mi to czytać. Dajesz ulgę i nadzieje, mam nadzieje, ze lżej to przejde xd uff narazie mnie puściła ta fala niepokoju. Zauwazylam ze pomagają papierosy ktorych wczesniej nie paliłam... bd pisac jeszcze na pewno heh... xd
@TheMan ech no ostrzegał mnie lekarz, ale miałam nadzieję że mnie to nie będzie dotyczyć xd pytałam przedtem kolegi i mówił że zupełnie normal ie sie czuł po tym.