Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@serioserio: szanuję. Też kiedyś byłem pączkiem a teraz od paru lat 3x w tygodniu siłka, snowboard i rower w sezonie.
Wyglądasz na prawdę rewelacyjnie, muszę sobie znaleźć różową z taką determinacją jak Twoja :)
patrzcie jaka dziwna zaleznosc. im laska grubsza na silce, tym jest jej zimniej podczas cwiczen, a w miare jak chudnie, tym jej gorecej, az musi z niemal z gola klata ganiac. ale jak facet sciagnie koszulke na silowni, to zaraz raban sie robi xD #!$%@?. zeby im tak goraco w biurze w lecie przy klimie bylo ( ͠° °)
@Wieczna_Konkubina: takiego tsh nie miałem nigdy :) już 110mg euthyroxu here, nie mam sił... szczególnie,że przed zmianą dawki utylem dużo,ale po zwiększeniu się unormowało na szczęście i co ja zrobię :(
@Rain_: ja mam 100 wiec niewiele mniej. Im waga mniejsza tym mniej euthyroxu potrzebuje. Jak wazylam 65 bralam chyba 75-80 i z tego co czytalam ponoc powinno sie wegle ograniczac. W ogole przymierzam sie do poeksperymentowania z dieta przystosowana pod niedoczynnosc. Kolezancd poprawily sie wyniki po stosowaniu diety wlasnie przystosowanej pod ludzi z niedoczynnoscia. Schudla szybciej a wyniki sie poprawily bez zmiany dawki.
Osobiscie bylam na vitalii i majac tsh 1.5-2
@serioserio: Szanuję, że wzięłaś się za siebie, a nie wygodnie uległaś modzie na "plus size" i dorabianie ideologii o akceptacji swojej otyłości. Podziwiam, że ci się chciało, że wytrwałaś, że tak głęboko w to weszłaś (jak miałem 17 lat to też miałem epizod z siłką, a połowy tego sloganu którego używasz, nie rozumiem xD). Keep it up.
Pozdro
@serioserio: szacun. Tylko mam wrazenie, ze przeginasz w druga strone - kilka dodatkowych kg miesni bedzie niestety wygladac nieestetycznie. Najlepiej wygladalas na 2 obrazku.