Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Dużo warzyw i nieprzetworzoncych produktów


@serioserio: To nieźle, ja miałem pól roku dietę od dietetyka właśnie pod poprawę cery i włosów, ale niestety nie działała. Też jadłem mnóstwo warzyw, nieprzetworzonych produktów i ryb. Masz może jakiś przykład posiłków danego dnia?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@serioserio: szacun!
I pytanie do #rozowepaski
Jak nakłonić swoją kobietę do takiej aktywności ale żeby uchronić się od foszka czy najzwyczajniej w świecie nie urazić?
Moja ma problemy z tarczycą, która leczy i ponoć tarczyca nieco przeszkadza w zrzuca ku kilogramów.
P. S. Ona ćwiczy ale tylko w domu i lekkie treningi a wydaje mi się że takie coś byłoby potrzebne
@serioserio szacun za zaangażowanie, wytrwałość i przede wszystkim za ten najcięższy pierwszy krok! Teraz to już leci i przy okazji wkrecilas się w sport. Zdrowia życzę i dużo uśmiechu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@eshape55: tez mam probkemy z tarczyca, fakt niedoczynnosc spowalnia metablizm i czesto czlowiek ma wrazanie ze jest opuchniety. Do tego niedoczynnosc powoduje taka troche niechec do aktywnosci fizycznej ale przy dobrej dawce lekow powinno byc ok.

Polecam cwiczyc wspolnie. Wypad na lyzwy, rower, rolki basen(wiosna/latem) czy wspolny karnet na silownie bardzo motywuje. Tylko nie w sensie "hej spaslas sie zrob cos z tym" tylko "p9spedzajmy razem czas robiac cos nowego"
I
@Lubie_Budyn @Aureos Postaram się wrzucić do Cronometera kilka dni w następnym tygodniu to się podzielę, bo wczoraj pogotowałam sobie na 2 dni i to nowe przepisy do testowania, licznik w oczach.

@szyfraplus ( ͡º ͜ʖ͡º)

@eshape55 Sama musi się przekonać, ale możesz ją zainspirować i iść z nią na trening.

@97przemo97 Wszystko oparte na wolnym ciężarze. Podstawy. MC - sumo, klasyk. Siady - fronty, bułgarskie, oks. Ohp.