Wpis z mikrobloga

Siema mikrokoks here na redukcji, ostatnio zorientowałem się że zbyt duzo wydaje na jedzenie (okolo 800-1000zl / msc), kupuje pepsi i jakies inne gowna ktorych nie powinienem.

Postanowilem uciac koszty, oto dieta na ktorej jestem od 2 tygodni:
2 bulki zytnie: 1.2zl
6 jajek: 3zl
przyprawy(keczup, tabasco itp): 1zl
bialko WPC 80g: 3.55zl
mleko 500ml: 1.5zl
maslo 30g: 0,90zł

razem: 11,15zl

To TYLKO 335 zł na miesiac! Do tego trzeba doliczyc okolo 40-50 zl za witaminy i kreatyne (niestety, w tej diecie mikroelementow nie ma zbyt wiele). Wiem ze to daleko do idealu ktorym jest dieta czokoszoksowa ale nadal to mniej niz 400 zl na miesiac dostarczajac odpowiednia ilosc kalorii i makroelementow.

Pomyslicie 'jak ty #!$%@? mozesz przezyc caly dzien na 2 bulkach i jajkach), otoz jestem na IF, pierwszy posilek jem o 18 skladajacy sie z jajek i buleczek, ostatni o 23 ktory jest szejkiem bialkowym.

Oto BTW powyzszego zestawu:
1 881,5 kcal (niektorzy stwierdza ze to za malo, ale nie jestem ulancem i niewiele zostalo by zredukowac)
132,0 g białka
112,1 g wegli
100,6 g tluszczy

Nie dośc ze zdrowo to jeszcze prawie low carb.

Co myslicie o takiej diecie? Prosze o konstruktywna krytyke a nie komentarze w stylu 'kolejny debil ktory zywi sie samym prochem'. Jezeli uwazacie ze taka dieta moze miec negatywny wplyw na moje zdrowie z powodu braku jakis waznych mikroelementow prosze to zaargumentowac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #mirkokoksy #dieta #zywienie #czokoszoksy #dietetyka
  • 47
Co myslicie o takiej diecie?


@Kimeey: Myślę tyle, że nawet jeżeli makro się zgadza to jedzenie tego codziennie byłoby tak monotonne że trudno byłoby mi wytrzymać psychicznie nie mając prawie żadnej przyjemności z jedzenia.
@Kimeey: o Paaaanie w cenie tych dwóch bułek mam teraz w bierze 0.5kg kaszy jaglaniej BIO!!! No wiadomo z jajkami tego nie zjem ale można np co 3dzien #!$%@? np wątrobę, jakas wieprzowinke z promo itp zmiescisz się w 4stowkach a witaminek trochę dostarczysz
@MarianAlkoholik: slyszales o intermitten fasting? poza tym nie ma czegos takiego ze organizm wie ze jest godzina 12 czy tam 15 i musi zjesc obiad bo nie wytrzyma, do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic, organizm sie adaptuje, to tak jak ze snem, niektorzy padaja o 22, niektorzy siedza do 4
Po prostu ciekawi mnie z punktu widzenia zdrowotnego i moze koksiarskiego czy taka dieta jest w miare zdrowa biorac pod uwage przyjmowanie witamin.

Ciagle mozna przeczytac to samo #!$%@? ze dieta powinna byc urozmaicona bo inaczej cos tam a cos tam, jestem ciekawy czy to faktycznie prawda czy kolejny mit.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kimeey: gdyby to był taki zajebisty sposób na dietę to każdy by to stosowali, a prawda jest taka że jest #!$%@?. Ja to bym nie schodził poniżej 3g zwierzęcego na if. No chyba że mi powiesz że ten mityczny ogromny poziom hormonu wzrostu się wytwarza przez post xD