Wpis z mikrobloga

1:30 pierwsze małe fukanko
3:50 drugie małe
5:20 lekka senność i lekkie zmęczenie, trzeba fuknąć zaraz bo tracę koncentrację i skupienie

Ilość przeczytanych opracowań,charakterystyk i streszczeń: 3 książki (stan się nie zmienił od poprzedniego)
Ilość rozwiązanych zadań z matematyki: tylko 5 (o #!$%@?, ale bieda, powinno być conajmniej z 50, ale wcześniej i tak było 0)
Czas zmarnowany na mirko: nie chcę nawet wiedzieć ¯\(ツ)_/¯ Over 9000 i jeszcze trochę.Ja #!$%@?ę..._

I tak się u mnie kończy plan: fukam i zarywam nockę żeby się uczyć. Wszystko wina wykopu... Mirko jest zbyt zajebiste. Już na poważnie się zastanawiam czy nie wgrać rozszerzenia do przeglądarki i nie zablokować strony ze śmiesznymi obrazkami... gdy wyobrażam sobie, że to robię, to czuję się jakbym ucinał sobie rękę albo nagle utracił coś istotnego w moim życiu...

Nocne mirko chyba stało się moim kolejnym nałogiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podobnie jak #reddit

#tylkojelopytagujananocnej #narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #narkotyki #nocnazmiana #nauka #edukacja #oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gownowpis #problemypierwszegoswiata #licbaza #szkolazaoczna #mirko #nalog #nalogi #uzaleznienie
  • 2