Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem super wieczór. Siedziałem ze swoją 6letnia córką na balkonie, piliśmy domową lemoniadę, patrzyliśmy w gwiazdy i gadaliśmy o życiu.

"Tata, a co to znaczy że gwiazda polarna wskazuje północ? Przecież tam nie ma żadnej strzałki"
I tłumaczę, że u góry mapy jest północ, tam gdzie Gdańsk, morze i daleko daleko jest krąg polarny. Tam gdzie mieszkają niedźwiedzie polarne. Stąd nazwa gwiazda polarna.

"Tata, a co to jest spadająca gwiazda? Gwiazdka serio może spaść?"
I tłumaczę, że to taki kamień co przyleciał z kosmosu i tak szybko leciał, że aż się zapalił i świeci jak gwiazdka.
Zacząłem szybko pocierać jej ręce żeby zobaczyła co to jest tarcie.

I tak długo, aż w końcu trzeba było iść spaść.

Życzę każdemu takich chwil ze swoimi dziećmi:)

Netflix, Instagram, TikTok, YouTube, fastiwale muzyczne, jakieś steamy, gry, czy zwykłe chlanie w weekend- to nie jest ważne, ważne są reakcje międzyludzkie.

Nie dajcie sobie wmówić, że dzieci to gówniaki, kaszojady, bachory itp.
Nawet jeśli nie lubisz obcych dzieci, to swoje pokochasz nad życie;)

#rodzice #dzieci #chwalesie #madki
  • 61
@camil888

Netflix, Instagram, TikTok, YouTube, fastiwale muzyczne, jakieś steamy, gry, czy zwykłe chlanie w weekend- to nie jest ważne, ważne są reakcje międzyludzkie.


Zrobił dziecko i wielce oświecony, będzie innym mówił, co ma być dla nich ważne xD

Nawet jeśli nie lubisz obcych dzieci, to swoje pokochasz nad życie;)


Czujesz niechęć do dzieci? I tak je sobie zrób, na siłę, może hormony zatrybią i będziesz zadowolony. A jak nie, to cóż, twój