Wpis z mikrobloga

@db95: Pokaż źródło informacji, że zgarnia pozytywne recenzje za granicą. Wpisałem w google Blinded by the lights HBO i szczerze mówiąc żadnych recenzji z zagranicy nie widzę.
  • Odpowiedz
Nie chodzi o to, że był drewniany tylko o prostą sprawę - jest #!$%@? aktorem - wypowiedzi niektóre brzmiały jakby czytał z kartki na przedstawieniu w podstawówce (i tłumaczenie, że tak miało być jest tylko śmieszne - zła gra aktorska jest zła i tyle).


@weshu: niech aktor, który gra dilera narkotyków, w biedapolsce, w wannabe gagsterce warszafskiej, który ma do czynienia z plebsem tego świata mówi niennaganną polszczyną, dobrze stawia akcent,
  • Odpowiedz
@db95: Gra aktorska jest #!$%@? bo taka też była w książce. Tyle zrozumiałem od obrońców głównego bohatera, bo przecież w książce...
Ja książki nie czytałem a gra głównego bohatera po prostu razi na tle genialnego Frycza czy Więckiewicza.
  • Odpowiedz
I kolejna osoba która wypowiada się na temat gry aktorskiej głównego bohatera, wi3lki specjalista po szkole filmowej w Łodzi #!$%@? XDD


@Antlioon: a kto ma oceniać grę aktorską bohatera, jeśli nie widz? Coś o piekarzu i chlebie kojarzysz? Jakoś nie zauważyłam wielu obrońców np. Sophie Turner (Sansa z Gry o Tron), która po prostu gra bardzo źle i ludzie mówią o tym wprost, ale przy "Ślepnąc od świateł" ludziom czasami aż
  • Odpowiedz
niech aktor, który gra dilera narkotyków, w biedapolsce, w wannabe gagsterce warszafskiej, który ma do czynienia z plebsem tego świata mówi niennaganną polszczyną, dobrze stawia akcent, i ma być go słychać z ostatnich rzędów w teatrze, oh, wait mamy 2019, Polska szkoła aktorska nie musi być już ssać cyca teatru, pewne role możemy dać naturszczykom (aka Rejs), i możemy się podpisać "obiema rencami" pod naturalizmem, tak, coby sobie nie skakać do gardeł
  • Odpowiedz
groch o ścianę, ale muszę: gra głównego aktora to jest jakaś tragedia - choć faktycznie jak się nie odzywa, to jeszcze da się patrzeć.
Argument opozycji zasadniczo jest taki: bo taka postać. Proszę państwa, to za mało na argument - starczy popatrzeć na inne sławne postacie, które mimo chłodu zagrane zostały dobrze. Fenomenalny Mike z Breaking Bad. Gene Hackman jako Rain Man. Ian Curtis w filmie "Control". Ace z "Kasyna" (R. de
  • Odpowiedz
o prostą sprawę - jest #!$%@? aktorem


@weshu: I myślisz, że HBO i reżyser dali mu rolę "bo tak"? Raczej nie. Postać którą grał pasowała idealnie do tego aby zagrał ją debiutant. Miała być sztuczna bo taki miał być Kuba.
  • Odpowiedz
@db95: Zabrałem się za to i po prostu nie mogę głównego bohatera... ta postać jest jeszcze bardziej jałowa niż kreacje Pawła Małaszyńskiego w innych filmach.
  • Odpowiedz
@db95: Obejrzałem, myślę sobie całkiem fajny, opowiadam koleżance i nie potrafiłem jej powiedzieć o czym on jest.
O kolesiu którego męczy przeszłość?
O kolesiu co chciał szybko zarobić?
O jakiejś mafii w Warszawie?
Serio o czym to #!$%@? jest?
  • Odpowiedz