Wpis z mikrobloga

Nie chodzi o to, że był drewniany tylko o prostą sprawę - jest #!$%@? aktorem - wypowiedzi niektóre brzmiały jakby czytał z kartki na przedstawieniu w podstawówce (i tłumaczenie, że tak miało być jest tylko śmieszne - zła gra aktorska jest zła i tyle).


@weshu: on miał sprawiać wrażenie słabego aktora. Tak, żeby nikt czasem nie pomyślał, że on zachowuje się normalnie.
on miał sprawiać wrażenie słabego aktora. Tak, żeby nikt czasem nie pomyślał, że on zachowuje się normalnie.


@Strzelec_Kurpiowski: I w bardzo wielu scenach mu to świetnie wyszło, niestety w każdym odcinku było też kilka gdzie wyszło to żałośnie.
: I w bardzo wielu scenach mu to świetnie wyszło, niestety w każdym odcinku było też kilka gdzie wyszło to żałośnie.


@weshu: obejrzałem cały serial i wiem, że nie było tam prawie wcale scen, gdzie miał prawo zachowywać się naturalnie.
zachowywać się naturalnie


@Tommy357: Ja tylko mówię, że przez to, że jest to jeszcze słaby aktor zagrał w wielu momentach bardzo słabo właśnie to "zachowywanie się nienaturalnie". Tyle.
@db95: mnie zastanawia czy ta popularność serialu nie jest jakość sztucznie zawyżana przez np boty? Filmiki z urywkami na jutubie maja po 100 000 wyświetleń, jak nie więcej. Albo nawet na takim durnym profilu fejsbukowym - o Polakach cebulakach, losowe osoby cytowały teksty z filmu. Serial dobry, ale bez przesady. Wyczuwam tu jakiś spiseg
@db95: Ten serial to #!$%@? straszny jest ale jakas banda zakompleksionych cymbałów będzie wcierała gówno pod pachy ze szczęścia bo zagramanicom doceniajom x_D
Najlepsza w tym serialu była f10 (a była ulepem), saful niech spada na szczaw z patusami mirabelki zbierać a nie grać w serialu xD