Wpis z mikrobloga

krytyka jedynie co do gry aktorskiej


@Geldon: No chyba ludzi pokopało, AKTORSTWO w tym filmie jest majsersztykiem! Genialne. Jak o cyzmś co jet genialne mozna pisac ze jest zle?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weshu: ale ta sztuczność chyba zamierzona była, Kuba w wiekszości serialu musiał udawać kogoś kim nie jest, twardego gangusa, ważyć słowa w każdym momencie, zero luzu, ciągła presja żeby nie wypaść z roli
ale ta sztuczność chyba zamierzona była, Kuba w wiekszości serialu musiał udawać kogoś kim nie jest, twardego gangusa, ważyć słowa w każdym momencie, zero luzu, ciągła presja żeby nie wypaść z roli


@joseph1992r: Tak i w bardzo wielu momentach ta sztuczność mu dobrze wyszła i dopasował się do zamierzenia, niestety w bardzo wielu momentach zostało to zagrane żałośnie i brzmiał jak początkujący aktor po prostu (ta sztuczność, o której mówisz została
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weshu: pomęczę Cie bo jestem całkiem świeżo po filmie, podobał mi sie, z początku dziwnie mi sie oglądało i słuchało Nożńskiego jako Kubę ze względu na ową sztuczność, ale wszyscy mi mówili że taka konwencja i tak w książce było, której nie czytałem. I mam prośbę, czy mógłbyś wskazać fragmenty Twoim zdaniem zagrane dobrze oraz te zagrane źle. Wystarczą nazwy odcinka oraz która minuta i sekunda filmu, zeby HBO sie nie
@joseph1992r: Dawno obejrzane i skasowane z dysku ;) Nie będę znów ściągał kilka gb, żeby komuś na wykopie fragmentów wyszukiwać, jakbym miał jeszcze to może bym nawet poszukał, ale tak nie ma szans.