Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Postawcie mnie do pionu! Chyba baba jak nie ma problemu, to sama go wytworzy. Jestem ze swoim #niebieskipasek od roku. Jest naprawdę dobrze, jest cudowny, zabawny, troskliwy, lojalny, seks jest super, z wyglądu też jest super, tylko jedno ale... Ja 29 lat, on 32 i ja zarabiam na rękę 12k, on.. 3. I raczej nie ma widoków na lepsze zarobki, zresztą on uczciwie od początku mówił, że tak zarabia i że jemu to pasuje i wiele nie potrzebuje. Mieszka z rodzicami xD spotykamy się u mnie, on twierdzi, że to dlatego,że ceny wynajmu są duże (Wawa) i masz już trochę odłożone i chce jeszcze trochę odłożyć, żeby wziąć mniejszy kredyt. Czy to nie brzmi śmiesznie, że facet 31 lat zarabia 4x mniej od swojej kobiety, nie ma ambicji żeby to zmienić i mieszka z rodzicami? Ale z drugiej strony niszczyć zajebisty związek przez pieniądze? Spotykałam się już z gosciami, którzy zarabiali podobnie do mnie i oni znowu byli aż zbyt skupieni na kasie, a naprawdę jeżeli coś można o nim powiedzieć to, że jest to bardzo porządny człowiek o dobrym sercu. Ale nie mam już 15 lat i myślę jednak o domu, dzieciach.. co robić? Proszę doradzcie mi. #zwiazki #seks #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 177
  • Odpowiedz
no pewka podstawka dla rezydenta to 3,5 k netto
wszystko powyzej to 2 czy 3 etat.
Lub zatrudnienie na miejscu pozarezydenckim czyli jestes master mimo, ze mlody wiekiem i szpital ci daje lepsza stawke. (To trafia sie baaardzo nielicznym)

Co do nauczycieli... 20 h w szkole zostaje duzo czasu na korki a w Wawie mozna wziac lepsza stawke.
Za godzine chemii studenci biora 35 zl ;)
  • Odpowiedz
kurcze przyznam sie, ze wszystkiego nie czytalam w wątku, ale strasznie agresywnie sie zachowujesz.


@Faveola: Ogólnie mam lekko prowokujący sposób bycia, nie ma to nic wspólnego z agresją. A co do kasy to nie mam OPce czego zazdrościć, bo będąc nieco starszy od niej zarabiam znacznie więcej tylko no śmieszą mnie te gadki o braku ambicji itp, ubieranie wszystkie w ładne opakowanie gdy problemem jest tak naprawdę coś innego.

Codziennie
  • Odpowiedz
RudaElfka: @Eugeniusz_Zua: pewnie przeszkadzałoby mi mniej, przyznaję.

@Faveola: niee, nie jestem masterem :) tak jak wyżej do rezki (7h dziennie na oddziale, bez dyżurów) dorabiam w przychodni (zwykle 60h w miesiącu za 120/h) i raz w miesiącu w npl 12h za 1k, więc zapierdzielam i jak wracam do domu jestem padnięta. Przypomniałaś mi kolejny jego plus, że nie raz czekał z obiadem czy zrobił zakupy jak wiedziałam,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? mać dziewczyno, albo Tobie coś w nim nie pasuje, albo go akceptujesz albo nie, to w Tobie jest odpowiedź. Jeżeli kochasz go i masz ustawione życie finansowe, to co Ty chcesz zmieniać? Masz dużo forsy i chcesz więcej? Nie każdy miał dobry strat i myślał o pieniądzach, widocznie nie jest takim typem człowieka. Powinnaś z nim o Tym porozmawiać, a nie pytać na forum. Teraz w sumie myślę,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli uważasz, że jest inteligentny to po co musi to Tobie udowadniać? Może ma duże plany w głowie, ale np nie ma pieniędzy na inwestycje w jakiś swój pomysł i ktoś musi mu pomóc, a pracować w pracy której się nienawidzi to jest wiadomo ciężko. Nigdy nie wiesz, co ma w głowie. Może brakuje mu czegoś i jest to problem z jego perspektywy nie do przeskoczenia. Nie każdy ma
  • Odpowiedz
@Faveola:

Bo nie łapiesz chyba o co chodzi @Eugeniusz_Zua:, a chodzi mu o to samo co mi. OPka ma jakiś problem, że gość zarabia grosze w pracy, która daje mu radość, a #!$%@? o braku "ambicji". O braku ambicji to można mówić w przypadku Sebka, któremu wystarczy magazyn do usranej śmierci, piwerko z kumplami i tłuczenie konkubiny na chacie. Bycie strażakiem to służba i tam nie biorą pierwszego
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: A ja rozumiem Opke wcale nie chodzi o ladne opakowanie. Tylko kurde faceci tez leca na kase! Ile to ksiazek czy filmow o tym powstalo.

Nie umiem tego wytlumaczyc, ale to nie jest dobra sytuacja gdy druga strona przyjmuje za pewnik finansowanie jej. Mi moj byly powiedzial jak go zostawialam- jak skonczysz studia to sie odezwij xD

O tych pieniadzach nie bylo akurat do Ciebie bo heh mimo ze jestem kobieta to zalapalam z ostatniej naszej wymiany spostrzezen, ze akurat nie pieniadze sa
  • Odpowiedz
@Faveola: W tamtym wątku OPka dosyć mocno zaznaczała, że dla niej na przykład było problemem, że nie wie ile zarabiał jej facet oraz to, że na przykład właśnie nie kupował jej prezentów. Całe jej długie wywody kręciły się cały czas wokół tego jak to on nie chce się z nią dzielić kasą (brak wspólnego konta). Te zachowanie z smsami z podróży to akurat było bardzo słabe ze strony tamtego niebieskiego.
  • Odpowiedz
@bezbekpol zgadzam sie z Toba, jak pisalam mojego pierwszego posta nie widzialam odpowiedzi OPki, (pisalam w tym czasie) ze wybranek jest strazakiem(podejrzewalam go wlasnie bardziej o jakies dziwne prace).
Aczkolwiek czy strazacy nie maja jakis dodatkow cos jak wojskowi czy policjanci? Poza tym tam tez chyba mozna awansowac?

@OPka no coz to jesli robi obiady, sprząta itd. To leniem nie jest. I jesli w innych sferach jest spoko to jak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro zarabiasz 12k, zainwestuj 2-3k w jakieś szkolenia dla niego? Zapisz go na jakiś kurs podnoszący jego kwalifikacje, w zależności od tego co on robi. Jeżeli nie chcesz dać mu tego od tak, poczekaj na jakieś urodziny czy coś. Jak w czymś będzie profesjonalistą, to i wyższa pensja nie będzie problemem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako strażak zarabiać więcej nie będzie - znasz jego sytuację, to jest niewdzięczna praca, bo ryzykuje życie, a jako mundurowy nie ma nawet prawa do strajku. A nadgodziny obowiązkowe i płatne mniej od godzin normalnych.

Jeżeli go kochasz to kochasz też wizję życia z nim. Tzn. bycie żoną strażaka. Jeżeli pieniądze nie są najważniejsze to nie tyle jest wina jego ambicji (sorry, ale jednak sama wiesz, że straż robi
  • Odpowiedz
NaćpanaAzjatka: @JimNH777: dziękuje Ci za Twoje komentarze, za kulturalny i wyważony głos w tej dyskusji. Masz rację, zaczęłam o tym myśleć wszystkim. Muszę się trochę zacząć przestawiać z ja na my, bo trochę za dużo myślę o sobie, a za mało o nas. Kocham tego człowieka i jak rozmawiam z koleżankami czy czytam niektóre dyskusje tutaj tym bardziej doceniam jaki jest. Wstyd mi za to, że kwestia zarobków ciągle
  • Odpowiedz