Wpis z mikrobloga

Xiaomi się popsuło :/ miałem gdzieś w śmiechach stare xiaomi, dokładnie to redmi note 2 i chciałem go naprawić, padło gniazdo ładowania więc kupiłem nowe, założyłem i wszystko wydawało się świetnie, dioda się zapaliła na czerwono i xiaomi wystartował, szczęście nie trwało długo bo ekran na którym było logo xiaomi zgasł insie wyłączył, teraz się to zapętliło i od jakichś 40 minut dzieje się to samo(zapala się dioda, dioada gaśnie, włącza się telefon, logo xiaomi na ekranie, telefon gaśnie i od nowa karuzela się kręci xDD) ktoś coś? Chuu.j Wielki się znam na telefonach ale może uda się tego bydlaka jeszcze włączyć, zależy mi tylko na zdjęciach więc nie potrzebuję go do użytkowania. Akcja na volume+- i power nie działa.
Jest ktoś ogarnięty i się czy tego ulepa idzie jeszcze uruchomić?
#xiaomi #xiaomilepsze #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
@Alfista: Redmi Note 2 jest odblokowany domyślnie, więc są dwa sposoby - wgrać na szybko TWRP i mieć dostęp do plików lub zainstalować system ponownie z opcją zachowania danych użytkownika i żeby telefon działał.

Edit: albo 3 - odzyskać pliki z TWRP i wgrać system ponownie, ale z czyszczeniem, coby śmigał.
  • Odpowiedz