Wpis z mikrobloga

@SupreminTHC: Mam nadzieję że wybiją tego gówna jak na najwięcej. U mnie na małej wiosce (5k mieszkańców) nocą nie można normalnie wyjść z domu bo łażą watachy. Auta na muszą zwalniać i czekać aż jaśnie-dziki zejdą z drogi, a jak ktoś będzie na tyle mądry by iść polną drogą w nocy to już w ogóle krzyżyk na drogę. W tamtym roku uciekałem przed dzikami na ogrodzenie, a było ich mniej
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: najlepsze jest to, że te dzbany blokują zwykłe polowania zbiorowe, które odbyłyby się nawet jakby nie było tematu redukcji dzików i myślą, że robią coś pożytecznego, a tylko uniemożliwiają myśliwym wykonanie do końca rocznych planów pozyskania. Jest to ostatni weekend kiedy można polować zbiorowo, gdyż kończy się sezon, dlatego w tak wielu miejscach odbywają się polowania.
  • Odpowiedz
  • 7
@SupreminTHC bronić szkodników, wystarczyło nagłośnienic odstrzal i hur dur biedne dziki, jakoś jak w innych latach były odstrzaly to nie było takiej akcji. Ten kraj taki piękny, ze ludzie pójdą bronić dzika, karpia czy jakiegoś robaka co siedzi w puszczy zamiast zająć się drugim człowiekiem i mu pomóc
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: już po palcach widać że jakaś patologia

ogólnie w takie akcje nakręcane przez media i tych n----------------h telewizyjnych "celebrytów" angażują się ludzie z IQ na pograniczu jamnika i 4-letniego dziecka którzy sami nie potrafią ogarnąć swojego życia więc w---------ą się w życie każdego żeby chociaż trochę zatruć, ten sam podgatunek człowieka można znaleźć w komentarzach Onetu z charakterystycznym wplataniem polityki w każdy temat który się nawinie. Rok 2019, internet
  • Odpowiedz
@SupreminTHC: tak k---a xD latanie po lesie, gdzie chodzą myśliwi z bronią, to pchanie się w trumne. Ale c--j, niech go przez przypadek odstrzelą, to może się oduczą debilizmów. To tak, jakby jakiś pajac wskoczył mi na strzelnice i bronił figury bojowej, bo ma uczucia XD
  • Odpowiedz