Wpis z mikrobloga

  • 126
@SupreminTHC co roku przez kilka ubieglych lat ubijali wiecej niz zaplanowano w tym roku i nikomu nie przeszkadzalo, dopoki tego nie oglosil PiS xD to sa protesty polityczne nie o dobro dzikow, a przeciw decyzji pisowskiego ministra.
Niemcy wybili w poprzednim sezonie 800k dzikow i jakos nikt z polaczkow o to placzu nie ma. W czym niemiecki dzik jest gorszy od polskiego, ze nie nalezy mu sie ochrona? Heh
@SupreminTHC: jak byłem mały to za bardzo nie ogarniałem po co myśliwi strzelają do zwierząt, aż kiedyś ojciec (który wtedy był myśliwym) zabrał mnie na "spisywanie strat" (nie wiem jak to się fachowo nazywa, chodzi o to, że np. dzik niszczy rolnikowi pole) w województwie świętokrzyskim. Jedna wiocha, jedna ulicy i ludzie za domami mają swój kawałek pola z którego się utrzymują, a przychodzi taki dzik i połowe niszczy i jest
#!$%@?, będą strzelać do dzików a wy po lesie chodzicie, żeby was postrzelili i wielkie hurrdrurr potem? Mają pozwolenie na odstrzał to mają, zabierzesz im broń? W tym momencie jest to atak w celu odebrania broni a tu już nie jest śmieszne tylko na poważne konsekwencje. Zamiast #!$%@?ć po tych co wydali zezwolenie #!$%@? po wykonujących.