Wpis z mikrobloga

Posiadam router Netgear 3500 z softem Tomato, który pozwala na wiele, wiele opcji, w tym #dlna. Korzystam i działa ok, tylko chciałbym się dowiedzieć co oznaczają te opcje na poniższym screenie. Czym się różnią od siebie dwie pierwsze opcje i co dają dwie pozostałe. #multimedia #tomato #netgear #router

Pewnie nikt mi nie pomoże, bo zauważyłem, że mało kto tutaj wie coś na ten temat, ale spróbować warto.
jestem_legenda - Posiadam router Netgear 3500 z softem Tomato, który pozwala na wiele...

źródło: comment_LHdPBulOL6mJRxCyFvNzWOR4f7uiO8q3.jpg

Pobierz
  • 6
Czym się różnią od siebie dwie pierwsze opcje


@jestem_legenda: Pierwsza uruchomi skanowanie przy każdym starcie, druga tylko przy najbliższym.

http://en.wikipedia.org/wiki/TiVo

Co do ostatniego: dla pewności zostaw włączone. Zapewne chodzi o to, że niektóre czynności można wykonać prościej i bez kurczowego trzymania się standardu, ale nie każde urządzenie będzie na tyle tolerancyjne, aby to przyjąć.
@rss: wiesz coś na ten temat czy tylko mniemasz? Bo zastanawiam się, czy przy każdym starcie routera skanowanie jest konieczne, skoro żadne filmy nie przybyły? Czy baza danych zapisana na dysku (bo tak jest ustawione) zostanie i będzie wystarczająca?
Pewnie nikt mi nie pomoże, bo zauważyłem, że mało kto tutaj wie coś na ten temat


@jestem_legenda: Spox, na pewno wszyscy się teraz rzucą udowodnić, że jest inaczej.

Z tego co pamiętam w oryginalnym sofcie Netgear'a wszystkie funkcje są opisane, wrzuciłeś tomato to mam dla ciebie jedną radę => RTFM!!!