Wpis z mikrobloga

Gruby ulany marcinku wiem że to czytasz, jak już mnie blokujesz na instagramie vlogowym to zrób to odrazu na testschabie i usuń komentarze. Ludzie chcą relacji i nie pisze tego tam wykop a ty jedyne co potrafisz w vegas zrobić to zbanować własnych widzów.

JESTEM GOTOWY NA KONFRONTACJE, auto już kupiłem wiec sie szykuj bo jak cie spotkam na mieście/w galerii to cie tak pocisne że będziesz uciekał i sapał truptał tymi swoimi nóżkami a wszystko nagram i wrzuce na YT.
Nie masz życia ulańcu, koniec z bezkarnym leceniem w #!$%@?, manipulowaniem widzami i nie oznaczaniu płatnych promocji.

Nie potrzebuje pomocy, jestem gotowy iść na niego w pojedynke, jedyny problem to taki ze nie mam do kielc po drodze...
#mocnyvlog #kieleckiulaniec
  • 24
via Android
  • 0
@a_ma_pan_dowud dziękuję za dobre chęci ale pojechać tam samemu to już dla mnie nie problem, problemem jest tylko to ze kielc nie mam nigdy po drodze a jechać pod dom i dzwonić domofonem też nie chce by jeszcze mnie pozwie za nękanie
via Android
  • 0
@biosy_ z jednej strony tak z drugiej jechać tam, stać cały dzień a go nie będzie, do tego wolałbym by był sam bo jak bedzie z marianem to tak nie bardzo,no chyba ze w drodze na parking
@basssiok: ewentualnie czekać na te spotkanie które zapowiadał na live w listopadzie i gdzieś w połowie eventu w kilka osób się ujawnić co my za jedni

@ArkadiuszF: wiesz on jest tak powalony, wierzy w chore teorie że nie zdziwie się że nawet jak mija w galerii kogoś kto wage kupił i ją niesie to unika, zawraca i idzie na około - taki odruch bezwarunkowy jak to że gdy przechodzi koło