Wpis z mikrobloga

Mirki szukam samochodu w kwocie do 25000zl obecnie najwięcej uwagi przykuwa insignia z 2.0 cdti 160km i alfa Romeo 159 1.9 lub 2.4 jtdm. Różnice w autach dość spore wydaje mi się, że opel jest większy natomiast za alfa przemawia wygląd. Jakoś nie mogę znaleźć kompromisu. W grę wchodzi jeszcze honda accord i mazda 6 z tym, że to ostateczność bo obecnie mam 3 generację mazdy z 2016 w 2.0 benzynie i chciałbym coś co jeździ tak samo dobrze wygląda, jeździ i trzyma się w miarę jak na swój przebieg i pojeździ jeszcze kilka lat. Wiem ze trudno będzie znaleźć auta z przebiegami poniżej 200k-230k kilometrów. Stał ktoś przed podobnym wyborem? #motoryzacja #samochody #opel #alfaromeo #alfaholicy #insignia
  • 23
  • 0
@Shmit a miałeś z nią styczność nie mam żadnego punktu odniesienia. Mój kumpel ma od nowości 2.0cdti z 2010 roku i 120000km przejechane jedyne co wiem od niego to, że dwumasa będzie do wymiany a nie mam pojęcia jak wygasa silnik z oo 220000km na liczniku
@szulisto: tak miałem, znajomi maja. Kilku klientów miało. Dramat. W poprzedniego sylwestra kolega przyjechał taka w kombi. Bagaże ładował drzwiami z tylu bo mu jakiś czujnik się popsuł xD ja 18 letnim autem bez problemu zrobiłem trasę x3 dłuższa od niego. To tylko jeden przykład
@szulisto: w insygnii co 100 tys masz DPF do wymiany - to wiem na pewno. Co do komfortu jazdy IMO jest fajnie. Do miasta ten silnik za dużo pali, natomiast trasy to złoto. Ale z tego co wiem, alfy też nie są oszczędne.
No i śmiesznie się za kimś jeździ po obwodnicy xDDDDDD