Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego 'eksperymenty' janusz_pola i ogolny mizogonizm maja tutaj takie branie?

Bo faceci sa juz po prostu wku#wieni.

Nie, nie chodzi o zadne wystawianie dziewczyn, czy pieprzenie jak to one zdradzaja itd - po prostu my, chlopy mamy juz dosyc tej uprzywilejowanej kasty jaka zrobily sie w Polsce kobiety, a akcje powyzej to po prostu upust frustracji.
Po kolei:
- pracujecie krocej (szybciej idziecie na emeryture)
- pracujecie lzej (prawnie mozecie dzwigac mniej)
- macie fory przy sprawach rozwodowych i rodzinnych (https://www.wykop.pl/link/4333307/ojcowie-bez-szans-przed-sadami/)
- dostajecie alimenty (i to nie tylko na dziecko, ale nawet kiedy 'pogorszy wam sie status zycia' (!?!?))
- mozecie nawet dostawac alimenty jak facet nie jest biologicznym ojcem (!) (https://www.wykop.pl/link/4424081/od-lat-musi-placic-alimenty-mimo-ze-ma-badania-dna-wykluczajace-jego-ojcostwo/)
- macie szereg udogodniej zwiazanych z ciaza (roczne urlopy, wchodzenie bez kolejki, socjale)
- zarabiacie mniej a pobieracie wiecej kasy (np. https://www.wykop.pl/link/4737941/kobiety-wiecej-biora-niz-wplacaja/)
- statystycznie zyjecie w mniejszym stresie i popelniacie mniej samobojstw
- spolecznie zyjecie jak w bajce - zawsze kazdy pomoze, obroni, nadstawi karku, pocieszy - do tego macie 'spoleczne prawo' plakac, wyrazac emocje, byc delikatne, chodzic do psychologa (dla faceta to oznacza ostracyzm i zaszufladkowanie jako 'p---a')
- matrymonialnie zyjecie jak w bajce - tysiace pisza, wy sobie tylko wybieracie jak w delikatesach
- macie fory w wielu innych kwestiach (np. darmowe wchodzenie do klubow, wakaty tylko dla kobiet, itd itd)

I do tego drogie rodaczki jeszcze bezczelnie wyewoluowalyscie w rozkapryszone, ksiezniczkowane stworzenia, ktore przestaly sie zupelnie starac, dbac i angazowac - bo w koncu jak ten nie bedzie pajacowal, to zaraz wskoczy 10 kolejnych ;)
I jeszcze macie tupet wymagac kolejnych bonusow i walczyc o 'rownouprawnienie' - nie kolezanki, wy walczycie o przywileje, a nie o rownouprawnienie.

Ktos to musial powiedziec, pozdrawiam.
#takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #przegryw #tinder
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snap-Dragon:

Haha wystarczy znaleźć wpis na wykopie w tym tyg w ktorym grupka mezczyzn smiala sie z kobiety ktora probowala wniezc walizke do autobusu a na prosbe o pomoc wysmiali ja bo juz sa zajeci. Faktycznie chęć pomocy jak cholera


daj link do tego
  • Odpowiedz
@Quear: nie chcesz mieć z feminizmem nic wspólnego? czyli jeśli ktoś powie, że jesteś od sprzątania i gotowania, to nie będziesz mieć problemu?

to właśnie najśmieszniejsze w kobietach - korzystają z dobrodziejstw feminizmu tylko wtedy gdy jest im to na rękę, a w pozostałych przypadkach gardzą feministkami i odcinają się od nich
  • Odpowiedz
@Bazarnia: co do pracy zaczelam szybciej niz nie jeden nezrobotny wymoczek tutaj. Na emeryture isc nie chce bo pracuje mi sie dobrze. Jesli wybychnie wojna bede nardzo chciala bronic mojej ojczyzny bo to obowiazek niezaleznie od tego czy jestem kobieta czy mezczyzną. Do klubów nie chodzę więc nie dotyczą mnie takie problemy. Tak więc czekam co mi jeszcze zarzucisz supervisorze z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: @Pawlikowski-33: ja mu na to powiem ze gotowanie spoko bo i tak do d--y gotuje ale po swoim gryzie kibel niech myje sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) no chyba ze ja goruje sprzatam a on lezy jak ferdek i saczy p--o na kanapie bo jesli uwazasz ze tak powinno byc to nie mam dla ciebie dobrych wieści...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawlikowski-33: oj już się tak nie czepiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) mało jest tych co zasłaniają się feminizmem głosząc teksty w stylu feminazi? Skoro autor wpisu odnosił się do tych "złych" myślałam że aż tak trudne do zinterpretowania to nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡ )
  • Odpowiedz
@Quear: do jakich złych? 99 % kobiet oburzy sie jak im powiesz, ze kobiece zajecia to sprzatanie, gotowanie - MIMO ZE OD WIEKOW TAK BYLO

i zeby bylo jasne, mnie to p------i czy kobieta gotuje, ale jesli uznajemy, ze kobiety i mezczyzn cos tam rozni, to chyba nie jest wielka obelga powiedziec ze kobieta powinna umiec tego typu rzeczy, skoro tak sie przyjelo? jakos od facetow wymaga sie dobrej pracy,
  • Odpowiedz
- matrymonialnie zyjecie jak w bajce - tysiace pisza, wy sobie tylko wybieracie jak w delikatesach


@marcooo80: tylko, ze dla wiekszosci kobiet te tysiace sie malo licza, niby podbijaja atencje, ale nie licza sie jako opcje matrymonialne, wiec koncowo prawie nic to nie daje. Watpie, ze jakas kobieta podskakuje, bo znowu kolejna wiadomosc od kogos kto jest za niski, za taki, za owaki

To oczywiście wciąż lepsze niż wysyłanie 1000
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Nie musisz mi udowadniać jaka jesteś super pracowita i dzielna czy waleczna, mam to w dupie i nie o tym mowa. Piszę o tym co OP i o nierównej sytuacji odnośnie emerytur i wielu innych, gdzie prawnie mamy bardziej p--------e, a wy przywileje.
  • Odpowiedz
@marcooo80: dlatego jedyna słuszna opcja to zostać feministą i walczyć żeby wszyscy mieli takie same prawa i przywileje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Plus kasa na rozwój medycyny bo ciąży nie przeskoczymy inaczej.
  • Odpowiedz