Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego 'eksperymenty' janusz_pola i ogolny mizogonizm maja tutaj takie branie?

Bo faceci sa juz po prostu wku#wieni.

Nie, nie chodzi o zadne wystawianie dziewczyn, czy pieprzenie jak to one zdradzaja itd - po prostu my, chlopy mamy juz dosyc tej uprzywilejowanej kasty jaka zrobily sie w Polsce kobiety, a akcje powyzej to po prostu upust frustracji.
Po kolei:
- pracujecie krocej (szybciej idziecie na emeryture)
- pracujecie lzej (prawnie mozecie dzwigac mniej)
- macie fory przy sprawach rozwodowych i rodzinnych (https://www.wykop.pl/link/4333307/ojcowie-bez-szans-przed-sadami/)
- dostajecie alimenty (i to nie tylko na dziecko, ale nawet kiedy 'pogorszy wam sie status zycia' (!?!?))
- mozecie nawet dostawac alimenty jak facet nie jest biologicznym ojcem (!) (https://www.wykop.pl/link/4424081/od-lat-musi-placic-alimenty-mimo-ze-ma-badania-dna-wykluczajace-jego-ojcostwo/)
- macie szereg udogodniej zwiazanych z ciaza (roczne urlopy, wchodzenie bez kolejki, socjale)
- zarabiacie mniej a pobieracie wiecej kasy (np. https://www.wykop.pl/link/4737941/kobiety-wiecej-biora-niz-wplacaja/)
- statystycznie zyjecie w mniejszym stresie i popelniacie mniej samobojstw
- spolecznie zyjecie jak w bajce - zawsze kazdy pomoze, obroni, nadstawi karku, pocieszy - do tego macie 'spoleczne prawo' plakac, wyrazac emocje, byc delikatne, chodzic do psychologa (dla faceta to oznacza ostracyzm i zaszufladkowanie jako 'p---a')
- matrymonialnie zyjecie jak w bajce - tysiace pisza, wy sobie tylko wybieracie jak w delikatesach
- macie fory w wielu innych kwestiach (np. darmowe wchodzenie do klubow, wakaty tylko dla kobiet, itd itd)

I do tego drogie rodaczki jeszcze bezczelnie wyewoluowalyscie w rozkapryszone, ksiezniczkowane stworzenia, ktore przestaly sie zupelnie starac, dbac i angazowac - bo w koncu jak ten nie bedzie pajacowal, to zaraz wskoczy 10 kolejnych ;)
I jeszcze macie tupet wymagac kolejnych bonusow i walczyc o 'rownouprawnienie' - nie kolezanki, wy walczycie o przywileje, a nie o rownouprawnienie.

Ktos to musial powiedziec, pozdrawiam.
#takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #przegryw #tinder
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Masz pretensje ze kobieta noszaca 15 kg worek owodniowy ma pierwszenstwo w kolejce. Przypomne ze twoja matka tez takie przywileje miala i ty będąc małym gówniakiem w rzeczonym worku owodniowym rownież. Podsumowujac twoja matka bedac z toba w ciazy korzystala a teraz hur dur bo inne kobiety tez korzystają
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Jak na razie to ty nikomu nie podałaś kontr argumentu tylko podniecasz się tym że pracujesz, no rzeczywiście jesteś wyjątkowa, łał, szacun. Nie jesteś w żaden sposób inna od reszty, każdy z nas to mało warte człeki, tylko niektóre z racji płci maja trochę lepiej, do czego macie się problem przyznać. Kogo to obchodzi że ktoś pracuje 12 czy 30 lat i jaki to ma związek z tematem. xD
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Co do ciąży mojej matki to argument z d--y, bo nikt nie pytał czy miałem się pojawić na świecie, nie miałem na tamte rzeczy żadnego wpływu, a jak jej ustępowali to tym bardziej. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ja rowniez napisalam ci i odnioslam sie. Poczytaj komentarze. Nie podniecam sie ze jestem wyjatkowa bo nie jestem. Od pracuje i zarabiam na wlasne utrzymanie jak bardzo wiele kobiet i dlatego zawsze mnie bawi jak ktos rozposuje sie o tym jak mam rzekomo lepiej. Znam bardzo wiele kobiet na wysokich stanowiskach. Jesli ty znasz same roszczeniowe pozostaje jedynie wspolczuc srodowiska i doradzic zmiane na inne
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: jeszcze mnie tu nie poroniło aby przesyłać na portalu dla s-----------w swoich zarobków tym bardziej ze sa tytaj osoby ktore wiedza gdzie pracuje a ujawnianie zarobkow w firmie nie jest dobrze widziane. Ale spokojnie za akt notarialny nie masz konsekwencji tak wiec dalej czekam na cokolwiek co potwierdza tą twoją zaradność. Sam moj komp to na ten moment ponad 11 k do tego gry. Elekrtonika ponad 30 k. Wszystko
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: no ale mnie nie znasz, nie musisz tez podawać nazwy firmy. Wystarczy sam screen z zamazana nazwa nadawcy przelewu. Hmm ja się nigdy nie kryłem tez ma wykopie ze swoją zaradnością, pisałem ze mam swoje mieszkanie w wawie bez kredytu, a kompem za 11k wrażenia na mnie nie zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie tyko ciekawi, ze jesteś taka pewna swego, ze zarabiasz więcej od
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: bo zawsze spriwadza sie to do sprawdzam ciebie ale sam sie nie pochwale zreszta nie widac nic a nic nigdzie tej twojej hacjendy a napisac na portalu tez sobie potrafie wiec takie urojenia nie robią na mnie wrazenia
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: tak tak widac to po fotkach ktore tu wrzucam. Co fotka to nowy sprzet. Za to twoj profil sprowadza sie widze do ciaglych zali jakie zle sa kobiety. Ot kolejny troll( ͡° ͜ʖ ͡°) zapewne bezrobotny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Ale co mają kobiety na wysokich stanowiskach do ulg w służbach mundurowych, różnic w emeryturach, alimentach na żonę, dotacjach dla projektów kobiecych np. przytoczone rady? Piszesz jakieś dyrdymały ile co kosztuje i co posiadasz, ile się zarabia, przecież to nie ma związku. Przypomniałem sobie czemu dyskusja z kobietami jest ciężka, za bardzo gubicie wątki. ;) Trzymaj się.
  • Odpowiedz
Pisze ze jestem kobietą i nie mam zadnych ulg z samego tylko tytulu bycia kobietą ale rowniez rozumiem ze takiemu czlowiekowi trudno pojac ze kobieta nie korzysta z zadnych ulg a dorabia sie tylko tyraniem tak wiec jestem w stanie zrozumiec ze szukasz mi na sile ulg tam gdzie ich nie ma. Bez odbioru( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: no tak bo wwedlug danych mam wiecej jedynie niz 83 proc spoleczenstwa. Wiec faktycznie biedna ze mnie mysz koscielna dobrze ze ty w swiecie wlasnej fantazji masz takie bogactwo zycze avy rzeczywistosc byla rownie imponująca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: no w mojej rzeczywistości, która jest samym życiem, ale no cóż nie głaszcze kobiet po głowie wiec w twojej rzeczywistości muszę być bezrobotnym grubym przegrywem bo jakby taki ktoś mógł zarabiać znacznie więcej od wykopowej silnej i niezależnej kobiety, która nawet się nie chce pochwalić ile zarabia, życzę więcej kontaktu z rzeczywistością taka realna, pozdro
  • Odpowiedz