Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego 'eksperymenty' janusz_pola i ogolny mizogonizm maja tutaj takie branie?

Bo faceci sa juz po prostu wku#wieni.

Nie, nie chodzi o zadne wystawianie dziewczyn, czy pieprzenie jak to one zdradzaja itd - po prostu my, chlopy mamy juz dosyc tej uprzywilejowanej kasty jaka zrobily sie w Polsce kobiety, a akcje powyzej to po prostu upust frustracji.
Po kolei:
- pracujecie krocej (szybciej idziecie na emeryture)
- pracujecie lzej (prawnie mozecie dzwigac mniej)
- macie fory przy sprawach rozwodowych i rodzinnych (https://www.wykop.pl/link/4333307/ojcowie-bez-szans-przed-sadami/)
- dostajecie alimenty (i to nie tylko na dziecko, ale nawet kiedy 'pogorszy wam sie status zycia' (!?!?))
- mozecie nawet dostawac alimenty jak facet nie jest biologicznym ojcem (!) (https://www.wykop.pl/link/4424081/od-lat-musi-placic-alimenty-mimo-ze-ma-badania-dna-wykluczajace-jego-ojcostwo/)
- macie szereg udogodniej zwiazanych z ciaza (roczne urlopy, wchodzenie bez kolejki, socjale)
- zarabiacie mniej a pobieracie wiecej kasy (np. https://www.wykop.pl/link/4737941/kobiety-wiecej-biora-niz-wplacaja/)
- statystycznie zyjecie w mniejszym stresie i popelniacie mniej samobojstw
- spolecznie zyjecie jak w bajce - zawsze kazdy pomoze, obroni, nadstawi karku, pocieszy - do tego macie 'spoleczne prawo' plakac, wyrazac emocje, byc delikatne, chodzic do psychologa (dla faceta to oznacza ostracyzm i zaszufladkowanie jako 'p---a')
- matrymonialnie zyjecie jak w bajce - tysiace pisza, wy sobie tylko wybieracie jak w delikatesach
- macie fory w wielu innych kwestiach (np. darmowe wchodzenie do klubow, wakaty tylko dla kobiet, itd itd)

I do tego drogie rodaczki jeszcze bezczelnie wyewoluowalyscie w rozkapryszone, ksiezniczkowane stworzenia, ktore przestaly sie zupelnie starac, dbac i angazowac - bo w koncu jak ten nie bedzie pajacowal, to zaraz wskoczy 10 kolejnych ;)
I jeszcze macie tupet wymagac kolejnych bonusow i walczyc o 'rownouprawnienie' - nie kolezanki, wy walczycie o przywileje, a nie o rownouprawnienie.

Ktos to musial powiedziec, pozdrawiam.
#takaprawda #rozowepaski #niebieskiepaski #oswiadczenie #przegryw #tinder
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcooo80: jeszcze dodam, że kobiety używają równoprawnienia tak jak im wygodnie

rownouprawnienie daje korzysc kobiecie w danej sytuacji? super, jestem nowoczesna hihi
rownouprawnienie nie daje korzysci - ee nie jestem jakas tam FEMINISTKOM, to chyba normalne ze kobiety roznia sie od mezczyzn? hihi
  • Odpowiedz
@marcooo80: najgorzej że duża część facetów się temu nie sprzeciwia, zgadza się a nawet przyklaskuje nie wiedząc, że sami sobie szkodzą, szkoda gadać na to, najbardziej w-----a arogancja takich polek
  • Odpowiedz
@marcooo80: Spokojnie, wszystko się kiedyś skończy. Albo w jedną albo w drugą. Nie można mieć na raz przywilejów i ze starej i z nowej epoki, natura zawsze dąży do równowagi. Albo cywilizacja rozwinie się z czasem (raczej długim) w coś takiego gdzie rzeczywiście coś takiego jak płeć zaniknie, ludzie będą produkowani z probówek, a s--s będzie po prostu zbędny (za dużo antyutopii sc-fi przeczytałem xD), więc pewnie nawet z czasem
  • Odpowiedz
@marcooo80:

> dostajecie alimenty (i to nie tylko na dziecko, ale nawet kiedy 'pogorszy wam sie status zycia' (!?!?))

A o co ci chodzi z tymi alimentami bo przejrzałem KRO i nigdzie nie znalazłem że alimenty to przywilej kobiety xd

- statystycznie zyjecie w mniejszym stresie i popelniacie
  • Odpowiedz
  • 60
@Patherson

A o co ci chodzi z tymi alimentami bo przejrzałem KRO i nigdzie nie znalazłem że alimenty to przywilej kobiety xd


A znasz jakiegoś faceta który by dostawał alimenty od ex? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@J-Roc: Jeżeli kobieta była wyłącznie winna rozkładu pożycia małżeńskiego to nieważne jak bardzo różowa by była nie mogłaby dostać alimentów. Jeżeli ojciec ma dziecko również matka nie może domagać się alimentów
  • Odpowiedz
@marcooo80: zapomniałeś dodać, że najbardziej to u nas w kraju ma p--------e BIAŁY Polski Mężczyzna.

Biali mężczyźni są na samym dole piramidy, każdy kolorowy jest lepszy pod każdym względem, nawet jeśli przybywa z kraju w którym był oficjalnie bezdomnym, jego jedyne osiągnięcie to kupienie ciuchów z znanymi logotypami i już jest lepszy niż Biały Polski mężczyzna pod każdym względem - w oczach p0lki vitaminki.
  • Odpowiedz
@marcooo80: nienawiść coraz większej ilości mężczyzn do kobiet rośnie w skali globalnej w dość szybkim tempie. Jednak póki co skupia się w obszarze internetu.

Ostatnio się zastanawiałem, kiedy internetowe żarciki z kobiet przerodziły się w propagowanie nienawiści do nich. Ten proces był tak łagodny i płynny, że nie jestem w stanie tego stwierdzić.

Na pewno nie dzieje się to bez powodu. Ciekawi mnie tylko jakie będą kolejne etapy tej wojenki
  • Odpowiedz