Wpis z mikrobloga

Zatrudnij pracownika
Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne
Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km
Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta
Nie dotrzyj do pracy na czas
Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
Brak profitu #budownictwo #pracbaza
Brak ciągłości do kredytu, brak pracy drugi miesiąc - tak się robi biznes.
  • 264
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Wymaganie od kogoś żeby Cie podwoził i odbierał codziennie jest poniżej pewnego poziomu. To jest świństwo i zwykła menda i świnia jesteś. A banialuki o super umowie i o tym że panie za darmo pomagają zachowaj dla siebie bo jak pracował ledwo miesiąc, to takiej pomocy pomocy pewnie nawet na oczy nie widział, a jeśli częścią pensji jest wożenie buca za free to powinno być to w umowie.
Wracając
  • Odpowiedz
@prut: jeszcze mam kilka gównoburz w planach - nie ukrywam że motorem jest dla mnie gównoburza „jaka kasa” gdzie wykopki się ze skóry obdzierają, tematów mam sporo i wszystkie bez ściemy. Wątek kończę na zawahaniu - bez przeważania szali odgórnie i dalej niech się dzieje wola ludu. Mam nadzieję że z czasem sporo ambitnych ludzi wypije z tego źródełka.

Dziękuję za udział i uwagę.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

te dwie średnie to tak za 200-250h bo to nie praca w biurze i pracuje się dłużej

O jak zgniłem. Ogłaszasz się już w stylu Amazona? "4 średnie krajowe!!!! (w 7 miesięcy)"
  • Odpowiedz
36zł brutto

xD


@Strahl: to nie jest 36 brutto. Nadgodziny powinny być - zgodnie z prawem - liczone +50% (weekendy i powyżej 12h +100%). Wychodzi mniej więcej 29 zł za godzinę brutto gdzieś.
Chociaż jak te polaczki robią łaskę z umową o pracę, to już #!$%@? widzę jak przestrzegają tych stawek xD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

Piękne kwiatki wychodzą w tym wpisie. Zatrudnia typa i idzie mu na rękę, bo kredyt itp. "Fajny przedsiębiorca, to się chwali", po czym okazuje się, że nie jest żadnym przedsiębiorcą i zatrudnia nie za swoje. Za tę kwotę myślał, że będzie sobie mógł kogoś upodlić i wymagać, by był osobistym szoferem, przeliczył się. Postanowił sobie wymyślić gównopretekst do zwolnienia, bo nie mógł tego wytrzymać XD

A na koniec okazuje się, że te dwie średnie krajowe to za półtora etatu XDDDDDD Że nie wspomnę o podejściu do ludzi parających się pracą biurową
  • Odpowiedz