Wpis z mikrobloga

Zatrudnij pracownika
Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne
Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km
Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta
Nie dotrzyj do pracy na czas
Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
Brak profitu #budownictwo #pracbaza
Brak ciągłości do kredytu, brak pracy drugi miesiąc - tak się robi biznes.
  • 264
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: W jedną stronę, w drugą, eksploatacja samochodu, nie może sobie wyjechać wcześniej i skoczyć gdzieś na śniadanie czy cokolwiek takiego. No to raczej taki minimalny czas jaki się uwzględnia więc na tyle to przeliczyłem.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: czyli warto buc spawaczem ale trzeba dupac dużo godzin. Powiedz mi jakie robić najlepiej kursy spawalnicze? Pytałem tu na wykopie ale mi doradzali abym widlakiem jeździł xD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: sam piszesz, że takie zarobki są wszedzie poza Polską B.. więc kurva, gdzie tu przysługa? chciał kasy za usługę, co w tym dziwnego. Pomiajac paliwo, to jednak drogi Panie Kierowniczku - czas nie jest za darmo. Przy pracy 12h te minuty uciekają znacznie szybciej.
  • Odpowiedz
Jak ja nie lubię ludzi, którzy nie szanują cudzego czasu. OP najprawdopodobniej do takich należy. Przyjedź po mnie, odwieź mnie, zaczekaj na mnie, a ja ci się łaskawie dorzucę do paliwa.
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniał pewien starszy pan, który oczekiwał, że każdy go podwiezie tam, gdzie chce. "Przecież masz samochód, więc co to dla ciebie za problem?"
  • Odpowiedz
@Aerdyn: ze studentami na robocie jest zawsze taka historia że łażą i buldupią że jak to on pan technolog czy jakiś tam bhp i zarabia mniej od spawacza.

To przejdź na spawacza i dostaniesz tyle samo.

Nikt do dzisiaj nie porzucił za mojej kadencji posadki w zamian za lepszą kase na spawaniu.


@suqmadiq2ama: z twojej wypowiedzi niestety biją kompleksy, taka konieczność dowartościowywania się w każdym zdaniu ( ͡
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama to wygląda jak generator AI dyskusji ze spawaczem xd nie wiem czy to pęknięcie dupy o to, że w mieście ludzie zarabiają dychę i więcej w biurze będzie się dało załatwić spawaniem. Raczej amputacja dupy xd
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: z tego co wywnioskowałem z twoich wypocin, bo na prawdę cieżko cię zrozumieć, to gość podał ci stawkę na którą wiedział że się nie zgodzisz, bo pewnie nie miał zamiaru spędzać przez miesiąc z tobą czasu w samochodzie. Wcale mu sie nie dziwie, bo wnioskując po twoich wpisach to jesteś zwykłym #!$%@? i po prostu nie chciał jeździć z #!$%@?. Ty jak na #!$%@? przystało go za to zwolniłeś,
  • Odpowiedz