Wpis z mikrobloga

Zatrudnij pracownika
Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne
Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km
Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta
Nie dotrzyj do pracy na czas
Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
Brak profitu #budownictwo #pracbaza
Brak ciągłości do kredytu, brak pracy drugi miesiąc - tak się robi biznes.
  • 264
  • Odpowiedz
@borjaki: OP napisał że ma awarie w transporcie, nie jest to przysługa na lata tylko chwilowa.


@fordomaniak: pisał o miesiącu szoferowania... Faktycznie, chwila jak nic. Nie mówię, że nie można się zgodzić, szczególnie jak to jest po drodze, ale nie wiemy też jakie wcześniej tego typu prośby, przepraszam, polecenia wydawał, bo w końcu załątwiłmu uop i wiedział, że tamten stara się o kredyt.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

Ohui, przeczytałem tak 2/3 twoich wysrywów i stwierdzić mogę z całą pewnością, że inteligencja nie jest twoją najmocniejszą stroną. Jakbym czytał wypociny jakiegoś niedorozwoja - bez ładu, składu, nawet sens gubisz w przeciągu krótkich 3 zdań XDDDD

A wątek taguj #januszebiznesu najlepiej.
  • Odpowiedz
@Songbird: no ta i op wielką łaskę zrobił że dał uop z wysokimi zarobkami zamiast umowy próbnej typowi pod kredyt.

Dostałaś/eś więcej w pierwszy dzień? Pokaż

Ale jak już przychodzi o coś poprosić pracownika to - #!$%@? niewolnika szukasz ałto mu zużyjesz i życie zmarnujesz.

Ilu z was mądrale pracuje u januszy? I czemu nie janusze u was?
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Ty gówno dałeś typie jesteś takim jak on pracownikiem tylko z kompleksami xd ciesz się, że facet pewnie nie pójdzie do sądu pracy bo Ciebie by #!$%@? zaraz po nim jakby go trzeba było przywrócić przez ułoma z poczuciem władzy XD a sorry zapomnialem papugi w firmie by to zalatwily bo one tez sa na twoich uslugach
  • Odpowiedz
że dał uop z wysokimi zarobkami zamiast umowy próbnej typowi pod kredyt


@suqmadiq2ama: Ty no, ja właśnie dziś dostałem od nowego pracodawcy umowę kurierem, bo zmieniam. Jest UOP i w #!$%@? więcej. Nie wiem na jakim świecie żyjesz, ale pewnie dupa zaboli, że za siedzenie w biurze i klikanie w komputer z przerwami na śmianie się z takich polaczków na wypoke xD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: nie wiem jakim jesteś i grzyba mnie to, stwierdzam, że jesteś i tyle. Natomiast zakompleksionym w #!$%@?, trzęsiesz się cały czasem na myśl, że gdzieś informatyk we flaneli czy goguś w garniturze papuga zarabia 5 razy tyle co ty xd?
  • Odpowiedz
@ostr: XDD sram pod siebie z tego powodu rano i wieczorem bo bardzo mnie to interesuje, zawsze zaglądam kto ile zarabia w innych branżach i czuję się pokrzywdzony bo jakiś anon tak napisał.

@neib1: no to ten sie nie nadał.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: a to tak sobie tłumaczysz swój przegryw XD "mam lepiej niz rumun w branzy" a potem jednak piana z pyska bo ktoś nie chce się upodlić i robić za taksówke losowego nowopoznanego typa z pracy XD
  • Odpowiedz