Wpis z mikrobloga

@Britney16: moze byc szczupla i miec dupe i c---i a nawet powinna byc szczupla co to za pytanie
ostatnio widzialem jakas babe z taka wielka d--a ze sie dziwilem ze to mozliwe, ale widzialem ja tylko od tylu wiec nie wiem czy byla szczupla
  • Odpowiedz
@Britney16: to jest bardzo indywidualne. To jak wygląda archetyp klasycznej modelki wskazuje że dużo facetów kręci bardzo szczupła sylwetka.
Mnie nie, dla mnie baby musi trochę być żeby była atrakcyjna w moich oczach. Bez skrajnosci ale bardziej Maria Andrejczyk niz Anja Rubik

No i kobiecość to duużo więcej niż wygląd.
  • Odpowiedz
@Britney16: ja w zasadzie urodę kobiet (na zywo) głównie postrzegam przez twarz, sylwetkę i ogólny vibe wokół siebie, co otwiera szerokie pole do oceny różnych dziewczyn (czesto przez większość uważanych za przecietne) za atrakcyjne. Za sylwetka głównie chodzi o to żeby nie miała nadwagi, nie musi to być od razu wychodzona modelka. Tak naprawdę tylek i p----i to już kwestia drugorzedna.
  • Odpowiedz
Myślicie, że bardzo szczupła kobieta może być kobieca


@Britney16: Oczywiście, że tak. Natomiast moim zdaniem ogólnie bardzo dużym problemem w tej kwestii jest również fakt, że postrzeganie chudych/szczupłych kobiet bardzo mocno zaburzył przemysł modowy. Bo między innymi tam bardzo często bardzo dużo modelek ma takie męskie chłopięce wręcz kształty a jednak żeńska sylwetka kojarzy się z pewnymi cechami które nawet większość chudych/szczupłych kobiet ma.
  • Odpowiedz
jak kobieta nie potrafi flirtować to traci na kobiecości?


@sylwke3100: trochę tak
ale flirtowanie to nie tylko uwodzenie.
To całe nastawienie do drugiej płci, to zalotny uśmiech itp.
  • Odpowiedz