Wpis z mikrobloga

Zatrudnij pracownika
Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne
Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km
Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta
Nie dotrzyj do pracy na czas
Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
Brak profitu #budownictwo #pracbaza
Brak ciągłości do kredytu, brak pracy drugi miesiąc - tak się robi biznes.
  • 264
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:
Sam jesteś tłuk, dopiero w którymś komentarzu piszesz o tym, że chodziło o jakieś farmazony a najpierw jest o podwózce. Nic dziwnego że pracujesz z debilami jak tam sami ludzie bez szkoły ;)
  • Odpowiedz
@Krukosz: problem jest poważny do tego stopnia że nie jedną awanturę już mieliśmy w zarządzie o to:

Jak kogoś pochwalę - chce podwyżkę albo zaczyna się #!$%@?ć

Ktoś dostanie podwyżkę - robi jazdy, chce kolejną itp.

Za to pracownicy opłacani gorzej pracują normalnie, zaczyna się jazda zawsze jak komuś dasz palec.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@suqmadiq2ama: nie bierzesz pod uwagę jednak tego że sporo firm to janusze którzy zaproponują Ci niezła kasę ale na minimalnej krajowej a reszta pod stołem albo wspomniana umowę zlecenie. Jak mi sie wypadek przytrafi to zostaje na 80% od minimalnej. Ja osobiście pójdę do pracy na takich warunkach jak mam nóż na gardle ale poszukuje cały czas kolejnej. Potem zaskoczenie czemu ma Pan półroczny staż w każdym zakładzie przez ostatnie
  • Odpowiedz
atrudnij pracownika

Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne

Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km

Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta

Nie dotrzyj do pracy na czas

Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suqmadiq2ama: tylko czemu ja mam być stratny na tym okresie próbnym? Ja nie potrzebuje pracy na gwałt ale chce zmienić na lepszą czy bliżej miejsca zamieszkania a ktoś mi proponuję na okresie próbnym stawkę niższa o powiedzmy 500 PLN i minimalna na umowie. Co to za firma która nie ma 1500 PLN aby zainwestować w pracownika? Na tej minimalnej mógłbym nawet zostać przez te 3mc, ale nie cały czas. Druga
  • Odpowiedz
@Knightlord: bo podnieść stawkę jest łatwiej niż obniżyć a dwa że jak przychodzi leser i się chwali taką stawką jak dobry pracownik to masz strajk i spory problem. Nie znasz pracownika. Zatrudniając niewłaściwego możesz utracić kilku wartościowych.
  • Odpowiedz
nie chcę bronić OPa bo OP to dzban

ale mam kilku znajomych spawaczy/monterów i wiem że część tego co mówił to prawda xD zmieniają pracę jak rękawiczki, lecą w ciula itd xD

wygląda na to że cała branża taka xD
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Imo też w trochę słabej sytuacji go stawiasz zmuszając do przewożenia cię przez cholera wie jaki czas za darmo. 3 dychy za te powiedzmy dodatkowe pół godziny dziennie. Bez przesady.z
Może i jego oczekiwanie zapłaty nie było zbyt kulturalne, ale twoje oczekiwanie wożenia za darmo (przez miesiąc, skoro stawka miesięczna?) wcale nie lepsze.
  • Odpowiedz