Wpis z mikrobloga

Zatrudnij pracownika
Dwie średnie krajowe na umowie o prace bo będzie brał kredyt pod dom na wiosne
Masz awarie z transportem do pracy, popros gościa o podwózkę 3km
Gość ci krzyczy 600 za podwózki albo #!$%@? z buta
Nie dotrzyj do pracy na czas
Wręcz gościowi rozwiązanie umowy w trybie natychmiastowym przed świętami
Brak profitu #budownictwo #pracbaza
Brak ciągłości do kredytu, brak pracy drugi miesiąc - tak się robi biznes.
  • 264
@GraveDigger: za utratę zaufania do firmy bo wyśmiał typ jak mu oznajmiłem że jak szukał pracy i chciał umowę pod kredyt to dostał bez dyskusji a gość stwierdził że go to #!$%@? i poleciał jeszcze do biura do klienta #!$%@?ć farmazonów na naszą firmę a tajemnica służbowa podpisana - i tak jest bezrobotny drugi miesiąc.

I chyba z 6 tak skasowałem w zeszłym roku za roszczeniowość i to zawsze ci którym
@Fenrirr: zauważyłem że coraz częściej się to zdarza i zawsze ten sam schemat, zatrudniasz gościa który najwięcej w życiu zarabiał 3k dajmy na to i po krótkim czasie - dwie trzy wypłaty zaczyna #!$%@?ć - abo że on to #!$%@? i za takie grosze nie będzie robił, albo wymyśla dodatkowe usługi, jednemu daliśmy -3,5k zaliczki przed wypłatą, za dwa dni wypłatę i dwa dni po wypłacie zarządał też kilka kafli zaliczki
@suqmadiq2ama bierzesz do roboty młodych, silnych, chętnych? Czy za tym juz idą jakieś kwalifikacje, długoletnie doświadczenie? A jak kwalifikacje to takie co się da zrobić w miarę krótkim czasie czy bez studiów ani rusz? Pytam z ciekawości bo teraz na emigracji jestem ale wracam za pół roku do Polski i będę zaczynać od zera, to też chciałbym się zawczasu dowiedzieć jak to w tym sektorze budowlanym wygląda i może się nią zainteresować
@suqmadiq2ama myslalem ze chodzi o 1 razowa przyslugę, ale z kontekstu wynika ze Ty chcesz miec prywatnego szofera cały miesiąc.
Gość na pewno nie powinien chodzić i nadawać na swoją firmę na zewnatrz bo to podlega pod dyscyplinarke , ale 2 srednie krajowe to nie sa zadne wielkie pieniadze zeby sobie za nie kupowac niewolnika, a Ty tak chciales zrobic.
Jeszcze rozumiem jak by mial Wasz firmowy samochod i odmowil wtedy jasna
@borjaki: to co że swoim? W naszej firmie jest tak że zarabiamy wspólnie pieniądze i sobie pomagamy, nawet jak ktoś ma problem prawny to nasze papugi piszą pisma i prowadzą sprawy bezpłatnie bo po to jest biuro. Jeżeli my komuś robimy przysługę nieobowiązkową bo mnie koło #!$%@? czy on zbiera historie pod kredyt czy nie - mógł dostać umowę zlecenie jak każdy na początek i stawkę na okres próbny - a