Wpis z mikrobloga

Własnie przeczytalem o akcji "janusz_pol" xD.

Kwintesencja przegrywu w pigułce xD.

Wyobrazcie sobie: nadchodzi nowy rok 2019. Jestescie piwniczakiem. Nie macie powodzenia u lasek. Znajomi uwazaja was za dziwaka. Siedzicie na garnuszku rodzicow.

Co robi typ w ktorego mozgu zostalo pare komorek alfa?

- mowi dosc tego!

- zaczyna ostro trenowac i z brzydkiego spaslaka wyprostowuje swoja kondycje fizyczną (pic z reddita related).

- zabiera sie ostro np za nauke programowania zeby zostac programista 15 K albo zaczyna handlowac paroweczkami. Albo wypie@@@@$%@#@ do jakiejs Norwegii gdzie moze chocby jako kierowca autobusu albo zwykly fizol trzepac zajebista jak na Polske kase i pozniej wrocic z walizeczka euraczy.

- dokonuje rachunku sumienia - patrzy gdzie #!$%@? bezproduktywnie swoj czas i wywala te czynnosci ze swojego zycia. probuje cos zrobic ze swoim zyciem towarzyskim.

Co robi przegryw w ktorego mozgu jest zero?

- zaczyna jeszcze bardziej #!$%@? swoj czas w necie. bawi sie w idiotyczne zabawy ktore w zaden sposob nie poprawiaja jego sytuacji w realnym swiecie. traci kolejne tygodnie i miesiace na durnoty i na "wystawianie" lasek w necie ktore za 2 dni znajda sobie spokojnie albo na tinderze albo na pierwszej lepszej imprezie Chada na ktorym beda radosnie podskakiwac o wschodzie slonca xD.

Epilog:

1)

- typ numer 1 konczy rok 2019 z forma do ktorej moze sie jeszcze nie slini sie 75% lasek, ale ktora jest juz przyzwoita.

- typ numer 1 jeszcze nie zarabia 15 K ale ciezko #!$%@? wiec zaczyna zarabiac 7 K i jest na dobrej drodze do polepszenia swojego statusu.

- typ numer 1 zaczyna byc zapraszany na spotkanka towarzyskie i imprezki na ktorych poznaje niewyzyte loszki z ktorymi szlifuje swoje skille spoleczne.

2)

Typ numer 2 konczy swoj rok w takim samym gownie w jakim byl rok temu. #!$%@? kolejny rok swojego zycia. Jest dokladnie takim samym nieudacznikiem jak byl 1 stycznia 2019.

Placze w poduszke ze swiat jest niesprawiedliwy i krzyczy "loooooszki to coooorvy i daja tylko Mokebe".

Loszki, normiki i Chady szczesliwie i radosnie dalej sobie zyja w realnym swiecie. Typ numer 2 stracil kolejny rok swojego zycia. Dokladnie jak rok i dwa i 3 lata wczesniej xD. I dokladnie tak samo jak straci kolejny, 2020 xD

#przegryw #stulejacontent #afera #tinder #logikaniebieskichpaskow
a.....h - Własnie przeczytalem o akcji "janusz_pol" xD.

Kwintesencja przegrywu w p...

źródło: comment_DImf6K2WlzXsO5ujIzNQPxlMhVOp4xx6.jpg

Pobierz
  • 176
  • 548
@abunasrallah to była w ogóle najbardziej żenująca akcja jaką wymyślił dotąd jakikolwiek wykopek xD
Utworzyć fake konto z przystojnym typem i dziwić się, że dupeczki lecą na przystojnego typa () gość ma ewidentnie nierówno pod sufitem i jakiś wielki żal do lasek. Swoją drogą, tinder to, nie oszukujmy się, dość specyficzne miejsce ( ͡º ͜ʖ͡º) tam się chyba miłości ani wielkiej klasy nie
@ZielonyKapsel: gosciu czy ja to napisalem do Ciebie? nie mam zielonego pojecia kim jestes. mozesz byc zajebiscie szczesliwy lezac na kanapie i np pykajac sobie w Total Wara albo inna gierke. albo ogladjac po raz 150-ty "Gre o tron" albo hodujac pasikoniki O ile zdajesz sobie sprawy z konsekwencji swojego zachowania i je akceptujesz. mam beke z przegrywowych nosaczy ktorzy jecza ze im zle i ze jak to tak ze inni
typ numer 1 zaczyna byc zapraszany na spotkanka towarzyskie i imprezki na ktorych poznaje niewyzyte loszki z ktorymi szlifuje swoje skille spoleczne.


@abunasrallah: Aby być zapraszanym to skilla trzeba już mieć. Jak ktoś jest niezdarny towarzysko to będzie ignorowany lub wykorzystywany. Nie mówiąc już o tym, że jak #!$%@? to ostatnie na co masz czas to sączenie drinków w towarzystwie jakichś bananów.
@Ytarka: oczywiscie ze #!$%@?. ale dostal jakas internetowa atencje. jakies szony pokazuja gole dupy a on zgarnął atencje gimbusów i przegrywow. tyle ze szon pokazujac gola dupe zgarnie za to jakas kaszane i moze poznac np jakiegos jak to sie mowi cucka ktory bedzie szona utrzymywal a on #!$%@? swoj czas w wirtualnym swiecie i bedzie pozniej ryczał w poduszke ze #!$%@? kolejny rok swojego zycia xD. a potem #!$%@? podobnie
@abunasrallah: to sie niestosuje do wszystkich przypadkow

czy jakbym mial 120 cm to bym mial szanse na normalne zycie romantyczne? jezeli nie i zakladamy ze funkcja sukcesu jest funkcja niemalejaca (porzadek okreslony: uposledzone zycie < normalne zycie)w przedziale [0 cm, 180 cm] -> normalne zycie/ uposledzone zycie cm i ze 180cm ma normalne zycie, to musi gdzies granica uposledzone zycie/normalne zycie(nieformalnie). I są ludzie po drugiej granicy. Jakbym mial twarz oblana
@abunasrallah dostał atencje, bo na wykopie jest mnóstwo gości którzy gardzą kobietami. Ale wiesz, nie gardzą tak jak się gardzi mordercą starców czy coś, oni nami gardzą bo wiedzą, że są zbyt żałosni, żeby jakakolwiek laska się z własnej woli do nich zbliżyła. Oni mają świadomość że ta pielęgnowana nienawiść załatwia sprawę - nie mam kontaktów z kobietami bo ich nienawidzę, nie dlatego, że jestem #!$%@?.
@Maka_Albarn jakbyś miał 120 cm wzrostu, to szukalbys randek wśród innych karlic, to chyba jasne, nie? Jakbyś miał twarz online kwasem... Ogólnie podajesz turbo skrajne przypadki. Wokół mnie jest mnóstwo brzydkich gości którzy mają swoją loszke i są szczęśliwi. Kiedy wy zrozumiecie, że ani wzrost ani twarz nie skreśla wam normalnego życia dopóki nie jesteście #!$%@? umysłowo?
Jest tyle grubych i brzydkich panien, one chętnie umówią się z brzydkim niskim typkiem (
@Ytarka: Prawda jest taka że obie płci chcą segzów z płcią przeciwną, która jest dla nich atrakcyjna fizycznie, każdy chce ruchać lub być ruchanym przez taką 10'tke, ale nie każdy ma takie możliwości, jeśli się nadarzy okazja, to wiadomo że prawie każdy skorzysta. Jeśli chodzi o pogardę, to też nie należy robić z tego czegoś w stylu "Przegryw nienawidzi kobiet" bo to już zależy od innych cech nie jest temu winna
@Maka_Albarn: racja. ale ja nie o tym. nie chce mi sie #!$%@? czasu ;) na takie analizy. napisalem tylko o niedo$@@#@#iu "akcji" ktora wlasnie zobaczylem. @Ytarka: tak. do tego dochodzi nosacza menalnosc. taka jak z obrazka: dlaczego ktos ma a ja nie? poużalam sie nad soba bardziej i pokrzycze ze loooszki to cooorvy a swiat jest wujowy. no to poleze sobie w wyrze do 13 a potem pogram w jakas
a.....h - @Maka_Albarn: racja. ale ja nie o tym. nie chce mi sie #!$%@? czasu ;) na t...

źródło: comment_UYUcu8exjjK0ic13yxEVAgVzwV1jYN2Y.jpg

Pobierz
@loloidkaodkaodk1234555 trzeba liczyć siły na zamiary ( ͡º ͜ʖ͡º) wiem, że każdy by chciał wyrywać te najlepsze, ale nie oszukujmy się. Oni jeczą, że żadna ich nie chce i ze nie poznaja prawdziwej milosci. A gdyby tak zacząć całować w swoją półkę? ( ͡º ͜ʖ͡º)