Wpis z mikrobloga

@whiteglove: Poważnie? Gość jej napisał "poczekać #!$%@? nie możesz?", po czym niewiele brakło by laska go przeprosiła. OP to świr, nie można z tym dyskutować, ale Wiktoria okazała się szlaufem, któremu to nie przeszkadza, bo korneliusz się jej podoba i pewnie ma kasę, więc chętnie dała by mu się wybolcować. Eksperyment oczywiście został przeprowadzony na portalu kierowanym głównie do szlaufów, gdzie sprzejdajesz się zdjęciami dupy i cycków, więc wynijk chyba nie
@norepinefryna: Twierdzisz, że tego typu komentarz i jemu podobne może spowodować, że OP przestanie sobie robić bekę z tinderówek?
Tak naprawdę nic wielkiego się nie dzieje - ludzie wystawiali się już w czasach przed tindrem, wiele lat temu. Poza tym, jakby kobiety nie wystawiały mężczyzn ¯\_(ツ)_/¯. Ludzie się wystawiali nawzajem i wystawiać pewnie będą.
Nikomu się realna krzywda nie dzieje, fakt, ktoś zmarnuje trochę czasu, ale z drugiej strony one i
@janusz_pol i to jest według ciebie to T O T A L N E zdemaskowanie? XDD

Jakbym już przyszła z psem w umówione miejsce i typ by mi tak napisał, to też odpisałabym mu coś w stylu "boże dobra, czekam", bo możliwości są dwie - albo jest spoko gościem który ma gorszy dzień (w końcu rozmawiał wcześniej normalnie i fajnie), albo jest dupkiem, ale skoro już tu przyszłam, to niech chociaż pies
@TestoDepot jaką złość? Chyba złej kobiety nie widziałeś. Dla mnie to jest po prostu infantylne, a też próbowałam początkowo takie osoby może nie wiem, zrozumieć? Albo jakoś sobie wytłumaczyć takie głupie "hehe eksperymenty"? Owszem, ludzie się wystawiali od dawna. Ale skoro OP ma problem z dziewczynami i relacjami międzyludzkimi w ogóle (z tego co robi to wnioskuję) to takie wystawianie kobiet ma pomóc w naprawie? Już się dowiedział nie raz, że ładny
@VitalyiPOL no i dobrze, niech będzie tak jak jest, Ty masz prawo ruchać kogo chcesz i one mają prawo ruchać kogo chcą xD co tu jest trudnego do zrozumienia? Wczoraj się dowiedzieliście, że każdy chce iść do łóżka z ładną osobą która go pociąga? Bo takie zaskoczenie tutaj jest jakbyście co najmniej wiedzieli o tym dopiero od teraz
@norepinefryna: Widziałem, niejedną, mniejsza o to. Może widocznie nie chce ich poprawiać, może taki stan rzeczy mu odpowiada. Ja jestem zdania, że jego to po prostu bawi i to dość mocno, że cała ta akcja ma mu głównie dostarczyć beki.
No a spójrzmy prawdzie w oczy, one nie chcą go nie dlatego, że wystawia je na tinderze czy traktuje w ten sposób, tylko dlatego, że prawdopodobnie jest dla nich nieatrakcyjny (o
@patrzpan "moi ciapaci"- wytłumacz mi proces myślowy (o ile taki zaszedł) na podstawie którego doszedłeś do wniosku, że sformułowanie "twoi ciapaci" pasuje do odpowiedzi do mnie. Wskaż mi w którym miejscu napisałam że preferuję ciapatych.