Wpis z mikrobloga

idąc tym rokiem myślenia trzeba zamknąć do paki wszystkich facetów z danej ulicy bo jeden z nich kogoś zgwałcił.


@norepinefryna: Ty nie idź żadnym tokiem myślenia bo ci to kompletnie nie wychodzi, za gwałt są surowe kary bezwzględnego więzienia i jest piętnowany społecznie przez wszystkie płcie i środowiska, jaką kobiety ponoszą kare za niszczenie dobrym chłopakom psychiki i życia??
@norepinefryna Sorry .Lepsza jest dla mnie na tym tinder dziewczyna która usunęła parę niż ta co mi nie odpisuje od tygodnia.Swoją drogą uwielbiacie Paki i Hindusów .Aż tak niską macie samoocenę?
@norepinefryna: Ci ludzie są niereformowalni w swojej nienawiści i urojonej wizji rzeczywistości, a wszyscy ci, którzy się tymi ,, projektami,, jarają i na serio mają takie podejście do kobiet - robią sobie dużą krzywdę. Przecież Janusz_Pol wystawił tezę i zawsze będzie wybierał tylko korzystne sytuację, pasujące do jego spaczonej wizji świata, przez co będzie generalizować, a ludzie serio zagubieni, ,, przegrywy,, którzy mogliby się zreformować - pozostaną w swoim chorym świecie.
@whiteglove: naprawde logika to nie jest Twoja mocna strona ja Ci wytłumaczę to jak dla niemowlaka.
Korneliusz podobnie jak jego poprzednik ma na celu pokazanie, że kobieta zrobi wszystko żeby spotkać sie z "Kornelem" jak widać trochę gładko zacząłem rozmowe, ale potem się rozkręciłem,a ta nadal chciała się zobaczyć i rozumiem,że Twoim zdaniem to normalne?
Podobnie było z Klaudiuszem wyjadanie rodzynek>pomoc dla matki na wigilię
no inaczej Ci nie wytłumacze jesteś
@norepinefryna: też mega żal mi tych dziewczyn. Nie znając ich już wydają wyrok a'la ,,insta girl,,. Ja się zmywam, nie chce mi się patrzeć na to #!$%@?, poziom jadu w przegrywach jest ogromny. Paradoksalnie widząc siebie jako ofiary, nie zdają sobie sprawy, że są największymi agresorami. Te projekty to dowód sam w sobie, ale ślepi pozostaną ślepi. Szkoda Was, dziewczyny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)