Wpis z mikrobloga

@Jurand_z_pruszkowa i to samo mogę powiedzieć o facetach- znam osobiście takie pary gdzie gość całkowicie stracił jaja tylko żeby go laska 10/10 nie rzuciła. I facet robi za bankomat, za gosposię, za tragarza, a laska żyje jak pączek w maśle. Tak po prostu jest. Nie wiem tylko po co z tym dyskutować, tego się nie zmieni.
  • Odpowiedz
@GeraltzTibii: #!$%@? z nim, bo to, że się znajdzie jeden #!$%@?, to nie problem, ale widać po plusach, że hien jest dużo więcej, ale co się dziwić, skoro to ci, którzy płacą kasę za oglądanie patoli.
  • Odpowiedz
@Jurand_z_pruszkowa no i to jest kolejna teoria w którą się tu wierzy- wystarczy mieć cipę i faceci walą drzwiami i oknami. Otóż nie. W świecie kobiet też największą atencję zgarniają najładniejsze laski a wraz ze spadkiem atrakcyjności spada w ogóle jakiekolwiek zainteresowanie płcią przeciwną.
  • Odpowiedz
ale zaraz. teraz macie znowu pretensje o to, że jak się lasce nie podobacie, to zamiast napisać wam wprost, że jesteście paskudni, ona wymyśla wymówki typu "nie znamy się", "nie mam czasu" etc. i to jest taka zbrodnia kwalifikująca do miana p0lki? gdyby laski pisały wprost, że jesteście nieatrakcyjni to też byście bóldupili ¯\_(ツ)_/¯ kobiecie podoba się facet to się z nim umawia na spacer od ręki i tyle. sam chciałbym żeby
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Nie wiem dlaczego piszesz o takich oczywistościach, że działa w dwie strony. Nie wiem, czy takie eksperymenty ze strony mirabelek były, może też i dlatego, że żadnej nie obserwuje i jakoś nie bardzo mam zamiar, ani jakoś nie bardzo chce mi się czytać ich wpisy na ogół, chociaż może i były, nie mam pojęcia. Nawet jeśli nie, to co? Każdy robi z wolnym czasem co uważa za słuszne.
Tak, to
  • Odpowiedz
czyli całe te akcje są dla dobra kobiet, tak? Och, jacy troskliwi, dziękuję XDDDDDDD

@whiteglove: te akcje są po prostu zabawne ponieważ wywołują u wielu nieświadomych osób potężny ból dupy xD Coś jak Testo obrażał Polaków a Ci mu grozili że go znajdą i dojadą xD

Może jeszcze ustalimy takie prawo, że kobiety nie mogą wyjść z domu bez towarzystwa innego mężczyzny, np. męża albo brata?


Po co takie prawo? Są
  • Odpowiedz
@norepinefryna: nie zgadzam się z broniącymi tego eksperymentu, bo sam uważam to za głupotę, ale przeciętna dziewczyna ma naprawde dużo atencji w tych aplikacjach. moja koleżanka, która jest bardzo przeciętnej urody (przeciętna twarz, trądzik, brak piersi, słabe zęby, no jedynie figurę ma ok) od razu po założeniu profilu miała dziesiątki adoratorów xD przyznaje, że sam byłem w szoku, choć przecież zadawałem sobie do pewnego stopnia sprawę z tego jak jest. no
  • Odpowiedz
@Jurand_z_pruszkowa no popatrz, pytałam brzydkich facetów i też jakieś kobiety były, na, nawet wśród znajomych mam gości z mordą nie w tamburyn i są normalnie w związkach. Jest nawet jeden gość z karykaturalnie małą głową i chamskim zezem- w związku od kilku dobrych lat, bo jak go poznałam to już z kimś był. Dowody anegdotyczne obydwoje mamy i ja mam prawo na podstawie swoich obserwacji sądzić dokładnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Jurand_z_pruszkowa teorie spiskowe że mloda sprawna dziewczyna jest przez kogoś jawnie przekupiona by być w związku. Co to jest za portal? Foliarze.pl? O zarobkach nie wiem ale chłopaki bez studiów więc nie wiem, 2.5k w pobliskiej fabryce? Wzrost na pewno nie to mityczne 1.85m bo w szkole zawsze byliśmy podobnego wzrostu a ja mam 1.70m. Ich kobiet nie znam. A oni jakie mają doświadczenie? Jeden po dwóch związkach a drugi miał chyba
  • Odpowiedz