Wpis z mikrobloga

no popatrz, pytałam brzydkich facetów i też jakieś kobiety były,

@norepinefryna: Mam dla Ciebie sposób na zmianę twoich poglądów. Sama przeprowadź eksperyment na tinderze lub innym bado gdzie z ryjem 5/10 i byciem średniakiem udaje Ci się poznać normalną kobietę. Myślę że jeśli korzystałaś z takich aplikacji doznasz szoku bo zamiast atencji będziesz zlewana i loszki będą po tobie jechały. Ta frustracja przegrywów nie bierze się bez powodu ( ͡°
@norepinefryna: To przeprowadź taki eksperyment mogę Ci powiedzieć jakie będą wyniki, W 90% przypadków nie będzie pary, w 5% zostaniesz olana a w kolejnych 5% będziesz musiała pajacować aby jakaś p0lka Ci odpisała TAK lub NIE .
W realu jest podobnie bo skoro facet ma w swoim otoczeniu dziesiątki dziewczyn a i tak nie znajduje odpowiedniej partnerki to co ma robić?
@Jurand_z_pruszkowa zaczęłam od tego w tym wpisie że kretyńskie jest to co odwala op, karząc randomowe laski za kosze od innych dziewczyn. To tak jakby mi facet #!$%@?ł liścia a ja bym wyszła na ulicę i pobiła 5 innych przypadkowych gości. #!$%@? debilizm. A potem to już przejażdżka po tematach różnych, nawet szczerze nie mam ochoty podsumowywać tego co zostało tu powiedziane, nikt mi nie wmówi że takie akcje są normalne i
@norepinefryna Np akurat wyżej masz odpowiedź na to co #!$%@? za granicą. W Polsce udajecie Święte a jak czytam zagraniczne fora to dosłownie żygać mi się chcę.Godność schowałyście w kieszeni
@whiteglove: To celuj w takie 5/10 i pokaż efekty. Piszę serio, jak nie dostaniesz cholery podczas takiego eksperymentu to Ci pogratuluję xD
@norepinefryna: przeprowadź eksperyment w którym wychodzi że większość lasek jednak nie zachowuje się nieodpowiednio względem brzydkich facetów. Powinno Ci wyjść coś w stylu negacji Nie jestem taka jak wszystkie
@janusz_pol: Ja jebe jakie to jest słabe. Jak was bardzo kręci takie baitowanie różowych to powiem wam a właściwie to napiszę jeden sekret. Nigdy nie znajdziecie różowego bo jesteście #!$%@?. Podejrzewam że jakby was tak jakaś różowa zbaitowała i nie przyszła to byście zaczęli płakać na wykopie jakie to kobiety są złe i nie dobre. Nie dociera do was że jak laska ma szanse się umówić z przystojnym kolesiem to raczej