Wpis z mikrobloga

@wiczka: dlaczego tak bardzo upraszczasz takie tematy?
Ludzie też lecą na pieniądze ale większość osób pewnie nie zgodziłaby się obciągać swojemu szefowi bo da premię.

Cucki i p0lki zachowują się dokładnie tak samo, czyli zgodzą się na wszystko kiedy mają możliwość seksu z lepszą partią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wiosennypowiew: nie upraszczam, ale na tym screenie nie ma nic oburzającego. dziewczyna poleciała na wygląd, szybka piłka i się umówili.
obserwuję całą akcje i beka z tych dziewczyn, ale z drugiej strony po co tracić czas na udowadnianie takich głupot i organizowanie takich ustawek?
z resztą myślisz, że w drugą stronę wyglądałoby to inaczej?
to jest aplikacja, w której ocenia się po wyglądzie/pierwszym wrażeniu, więc oczywiste jest, że „przystojniejszy” wygra. no,
  • Odpowiedz
@wiczka: dziwi mnie po prostu że masa osób oburza się tym że kogoś zbajtowano a nie tym kogo i dlaczego xd
rozumowanie jest w stylu moja #!$%@? mój wybór ale w drugą stronę czyli mój bait mój wybór to już hurr durr oszukują. Dlaczego więc samo robienie takich wkrętów jest wyśmiewane i pogardzane a wiele osób januszpola by zjadło?

z resztą myślisz, że w drugą stronę wyglądałoby to inaczej?

Myślę że
  • Odpowiedz
@janusz_pol: a gdyby tak wpompować w ten projekt trochę pieniędzy (patronite) i ucharakteryzować Cię na Chada, wyposażyć w auto, szczudła lub przedłużacze nóg inne niż szczudła, wprowadzić elementy golddigingu, i wtedy ustawiał byś się z laską, ukryte kamery, mikrofony, autokary, bang! Coming out, ściągasz "maskę" Chada i wtedy Ty cały na biało ...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W sumie to już nawet nie jest irytujące, ale jak któryś raz czyta się wypociny przegrywów plujących jadem i walących sobie wzajemnie konia w kółku adoracji (bo żadna dziewczyna ich nie dotknie) to robi się tak nawet jakoś przykro (,)
  • Odpowiedz
@Wiosennypowiew: masz całkowitą rację. jedyna rzecz, do której się czepiam, to po co tracić czas na to? można żyć swoim życiem i nie robić już 100 baita z rzędu, bo to już lekko pachnie przegrywem. raz, dwa - śmiesznie wyszło, ale ten sam typ i już milionowa taka sytuacja XD
  • Odpowiedz
@wiczka: po co ludzie siadają na słoikach, tworzą bezbeckie memy czy piszą teksty których nikt nie czyta? Bo mają taką wewnętrzną potrzebę. Trolling jest jedną z takich rzeczy czyli nie ma to jakiegoś większego celu.

jest jeszcze taka teoria że januszpol to fejk & gej i pisze sam ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) trollem jest na 100% tylko pytanie jak bardzo bo jeśli wejdziemy bardzo głęboko
  • Odpowiedz