Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: hah sytuacja prawie jak na rynku IT, fachowcow brakuje, powaznych rekruterow niestety tez, a widze ze wykopki to uwazaja ze trzeba plaszczyc sie przed panem z HRu by podal ile laskawie jest w stanie zaplacic, zamiast podac od razu kwote. Wtedy wiadomo czy w ogole warto rzucac okiem na ogloszenie.
Idziesz do PM że potrzebujesz dźwig a on Ci mówi - ok dostaniesz - tamci robią a Polacy stoją, co zrobisz? Przypomnisz mu i stanowczo zaprotestujesz?


@suqmadiq2ama: Przypomnę mu jak człowiekowi (w taki sposób żeby to było oficjalne i do udowodnienia), jak minie kolejny dzień to znowu przypomnę, i znowu. Nie moja inwestycja, nie interesuje mnie czy upadnie czy nie, jeżeli to nie z mojej winy. Jeżeli mimo to będziemy stali
@John_archer no fakt. Przecież przy odsiewie potencjalnych prac, których możesz się podjąć najpierw bierzesz pod uwagę kulturę osobista i zainteresowania pracodawcy. Na drugim miejscu jest to ile ci zapłacą. Przecież skoro szukasz pracy to śpisz na pieniądzach xd
@suqmadiq2ama: jw. nad ostatnim wpisem.

A z psychologią też mam coś wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To czy wyjaśniasz i po co, czy się bronisz - jak zwał tak zwał to nie mój interes. Ja tylko opisuje rzeczywistość, czasami ją wyśmiewam ( ͡° ͜ʖ ͡°)