Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: widzialem juz pare twoich postow i jestem prawie 99% pewny ze jestes typowym polaczkiem, robolem, ktory wyjechal gdzies do pracy i sie troche 'dorobil' i teraz mysli ze wszystko wie. No normalnie nawet sobie ciebie z ryja wyobrazam.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

„jak kasa?”
Silny lider; człowiek, który wie, czego chce i nie będzie pracował za grosze. Zaganiał prezesów z audi do miotły, zarządza ludźmi. Zajebiście silna psychika.

„Dzień dobry.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: odpisał Ci tak bo zachowałeś się jak burak a może po prostu szukają faceta na poziomie a nie mentalnego dresa. Pytanie o zarobki jest na miejscu ale nie w formie "jaka kasa?". To, że oferta jest na facebooku nie sprawia, że wypada pisać do rekrutera jak do kumpla.
Na linkedin bardzo często otrzymuję oferty pracy i jeszcze nigdy rekruterka nie napisała do mnie w takim stylu.
  • Odpowiedz
@KiedysMialemBordo: KAŻDA oferta zaczyna się od podania stawki a dopiero pod nią są wypisane wymagania wobec kandydata, jeżeli ktoś nie podaje stawki to:

Pierwszy raz w życiu zamieszcza ofertę pracy i nikogo nie zatrudni.

Szuka frajera za jak najmniejszą stawkę i będzie ukrywał tę informację do momentu aż zejdzie najniżej jak się da.
  • Odpowiedz
nie dałbyś sobie rady w tej branży

@suqmadiq2ama: Stary nie myl niskiego potencjału intelektualnego i braku manier z dawaniem sobie rady. Jak spotykam takich na budowie to im w pięć minut udowadniam, że są debilami.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Chodzi o kulturę osobistą. Chodzi o "Dzień dobry, jestem zainteresowany ogłoszeniem - jaką stawkę Pan oferuje?" czy "Dzień dobry, jestem moderatorem grupy, - jaką stawkę Pan oferuje? Jest ona niezbędna wg naszego regulaminu" a nie prostackie "Jaka kasa?" :D Cel taki sam, ale sposob uzyskania zupelnie inny. Taka powierzchowna kultura osobista jest bardzo wazna, ja gdybym dostal takie pytanie także pomyslalbym, ze mam do czynienia z jakims prostakiem nie
  • Odpowiedz