Wpis z mikrobloga

@KiedysMialemBordo: KAŻDA oferta zaczyna się od podania stawki a dopiero pod nią są wypisane wymagania wobec kandydata, jeżeli ktoś nie podaje stawki to:


@suqmadiq2ama: nie, nie każda oferta zaczyna się od podania stawki. Gdyby tak było nie pytałbyś o zarobki. Każda powinna się zaczynać ale tak nie jest i jeśli stawka nie jest podana można zapytać o zarobki jak człowiek na poziomie lub burak. Ty wybrałeś opcję drugą.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Rozumiem, z rutyny napisales tak jako moderator. Jednak mozna tak to odebrac, jak napisalem - wez sobie zrob jakies kopiuj wklej w notatniku na takie sytuacje, bo wiele osob "Jaka kasa" napisane z rozpedu przez moderatora (ktorego moga nie kojarzyc nawet) odbierze... zle :D
  • Odpowiedz
Niektórym nie da się przetłumaczyć, że jak w ogłoszeniu zamieszcza się "WYMAGANIA" to logicznie rzecz biorąc zamieszcza się także WYNAGRODZENIE. Ogłoszenie bez wynagrodzenia powinno wyglądać tak: "DAM PRACĘ nr tel......"
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: o ja #!$%@? ale burakiem jestes xD najgorsze ze nawet to do Ciebie nie dociera. Na swiecie jest cos wiecej i pomoedzy niz “zajebiscie silna psychika” (xD) i “proszenie dobrodzieja o prace” jak to nazwales no ale trzeba miec do tego troche szersze horyzonty, a Ty brzmisz jak Seba patol ktory pracowal za najnizsza krajowa w polsce a potem wyjechal i dostal 15€/h i uwaza sie za niewiadomo kogo
  • Odpowiedz
fraza taka skreśla wszystkich kandydatów bo nikt deugi raz nie zada tego samego pytania a o cv zapomnij.


@suqmadiq2ama: Fraza "jaka kasa" jest dla mnie oczywistym wyznacznikiem tego, że kandydat nie jest w stanie choćby na moment zachować pozorów profesjonalizmu, choćby pod rekrutera sklecić zdanie z podmiotem i orzeczeniem "Czy mógłbym dowiedzieć się, na jakie mogę liczyć wynagrodzenie?", zamiast tego rzucając Gimbish'em "Jaka kasa?". Ja też znam Gimbish, pomimo przekroczonej
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:
Ale to jest #!$%@? masakra ze 1000 plusów ma komentarz z krytyka pytania o kasę xD. Ja #!$%@?. Myslalem ze tu będzie cisniete po typie który szuka pracowników a nie podaje wynagrodzenia, a tymczasem niewolnictwo w narodzie wciąż silne, szacunek do własnego czasu to coś co chyba przyjdzie do Polski za 1000 lat xD.
  • Odpowiedz