Wpis z mikrobloga

CZY TO PTAK? CZY TO SAMOLOT? NIE, TO TRZECIE IGRZYSKA #!$%@? W MOIM WYKONANIU!

tl;dr ! Każdy komentarz spod tego wpisu będzie wysyłany do jednej pani z Tindera, odpowiedzi będą później w komentarzach

O co chodzi?
Jakiś czas temu założyłem konto na tinderze z własnymi zdjęciami (sam oceniam siebie na 6,5/10 wydaje mi się, ze nie jest to ani wygórowane ani zaniżone), zdobywam sensowna ilość par, w tym przypadku 100, wysyłam do dziewczyn wasze komentarze - czasem chamskie, czasem kompromitujące mnie a czasem konkretne podrywy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po co to robisz?
Poza tym, ze wspólnie się pośmiejemy, wspólnie rozchodzimy żenadę po pokoju, wspólnie stworzymy memy, które będą lądować na żenujących stronach facebookowych to udowodnimy, ze panie z Tindera w większości wcale nie maja kija w dupie i można je wyrwać na coś innego niż kompromitujące teksty z tagu #przegryw

Przecież już jest sporo eksperymentów z Tinderem, po co kolejny?
Robię je co jakiś czas z czystej rozrywki, rozpocząłem to gdy na wykopie nie było tak sporych afer z Tinderem...

Ale nie przedłużając!
Zasady dobrze znacie, każdy komentarz spod tego wpisu będzie wysyłany do jednej pani z Tindera, jeżeli takowa nie odpowie przez dłuższy czas to próbujemy z inną, po uzyskaniu odpowiedzi będę regularne wklejać screeny w komentarzach!
A wiec zjeżdżamy do kopalni metali szlachetnych a w szczególności złota!
Zaczynamy igrzyska #!$%@? nr III!


#tinder #badoo ##!$%@? #rozowepaski #niebieskiepaski #memy #heheszki #beka #gownowpis
  • 233
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (1827)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @KromkaMistrz @SlavOtter @fakir2 @Szekterr @sad_pepe @SteelChuckNorris @comer123 @Skullex @Zdzichu_alkoholik @Astuel @Prokurator1990 @srantus @Triak @duch_w_powloce @bary94pl @DroMak @Izaack @pstrag @iwan59 @Pangur_Ban @mardory @Lordon @final_echo @mer_osiedla @Korzenn @nerevarr @xcnn @hphp123 @