Wpis z mikrobloga

Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019:
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
· szyja: 33 cm
· ramiona: 99 cm
· b---t: 92 cm
· obw. pod biustem: 68 cm
· talia: 70 cm
· pas: 81 cm
· biodra: 91 cm
· udo: 52 cm
· łydka: 35 cm
. kostka: 25 cm
· ramię: 25 cm
· przedramię: 21 cm
· nadgarstek: 16 cm
· BMI: 19,82 (waga prawidłowa)
· WHR: 0,77 (gynoidalny)
· BSA: 1,7 m² (powyżej normy)
· WQ I: 344,83 (budowa średnia)
· WS: 44,45 (budowa smukła)
· WR: 1,14 (leptosomiczny)
· BF: 25%

Cele:
· pokonanie bulimii
· przejście na wegetarianizm
· waga 55 kg

Wszystkie wskaźniki są wyliczone w kalkulatorach dostępnych w internecie.

Chętnie przyjmę wszelkie rady. Ujęcie z boku w komentarzach.

#chudnijzwykopem #bulimia #zaburzeniaodzywiania #pokazforme
T.....a - Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019: 
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
·...

źródło: comment_ElexDWoGXVJ4Et073MJe3JusX9BpXuw3.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Traktrysa: popieram koleżankę wyżej. Nie chudnij, tylko modeluj.

Co do wegetarianizmu, to upewnij się, że nie będziesz miała jakiś niedoborów. Najlepiej jak dostaniesz dietę.

Na twoim miejscu zmniejszyłbym dystanse marszy, a dorzucił brzuszki, przysiady i hantle. Poprawi ci się brzuch pupa i p----i, to poprawi ci się samopoczucie.

Masz potencjał. Powodzenia!
  • Odpowiedz
Wzmocnij posladkowe, zrob troche pupe i nogi to beda lepsze proporcje w stostunku do bioder (chyba, ze to zdjecie tak znieksztalca, ale w zdjeciu z boku masz ladna pupe i udko).


@gosialke: jak na moje to ona ma po prostu bardzo wysokie kości miednicy i robieniem pośladków nic tu nie zmieni
  • Odpowiedz
@Atencyjny-Kitku: @Traktrysa: Dokładnie, jedną z oznak wyparcia jest nazywanie tego co złego robimy jakimiś nazwami trzecimi "mój demon", "wilk", "ciemna strona". A kluczem jest przyznać przed samym sobą, że to JA. I to ja robię te rzeczy, żaden wilk czy demon. Kolejnym krokiem jest uświadomić i wypracować sobie, że to ja mam władzę i ja decyduję co robię, i że jestem w stanie zmieniać ten schemat postępowania.
  • Odpowiedz
@gdziemojimbuspiatka: XD Wybrałam taki stanik, żeby dawał jakieś wyobrażenie, ale żeby za dużo nie odsłaniał. Poza tym szczerze mówiąc, od kiedy schudłam mam problem z kupnem stanika, bo mam mały obwód pod biustem, a potrzebuję dość sporych miseczek. Muszę poszukać w internecie coś jak 70D/E lub 65D/E. Jak jakaś Mirabelka zna dobry, pewny sklep - piszcie śmiało.
  • Odpowiedz
@Traktrysa: Idź bejbe do sklepu z damską bielizną i poproś kobietę o pomoc w doborze. To żadna ujma, a dobrze dobrany stanik to świetna sprawa. I dla Ciebie, bo będziesz się czuła dużo lepiej i dla każdeko potencjalnego niebieskiego. bo i ładnie to wygląda. :)
  • Odpowiedz
@Traktrysa: daj sobie spokój z odchudzaniem; idź na jakąś porządną psychoterapię, bierz leki. Ćwicz dla zdrowia, nie dla chudnięcia. Po co te pomiary? Przecież tu chodzi o psychikę, a nie o Twoje 70 cm w pasie. Dzisiaj masz 70 cm, a za tydzień będziesz miała napad obżarstwa... a później rzygania i tak znowu.
  • Odpowiedz