Wpis z mikrobloga

Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019:
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
· szyja: 33 cm
· ramiona: 99 cm
· biust: 92 cm
· obw. pod biustem: 68 cm
· talia: 70 cm
· pas: 81 cm
· biodra: 91 cm
· udo: 52 cm
· łydka: 35 cm
. kostka: 25 cm
· ramię: 25 cm
· przedramię: 21 cm
· nadgarstek: 16 cm
· BMI: 19,82 (waga prawidłowa)
· WHR: 0,77 (gynoidalny)
· BSA: 1,7 m² (powyżej normy)
· WQ I: 344,83 (budowa średnia)
· WS: 44,45 (budowa smukła)
· WR: 1,14 (leptosomiczny)
· BF: 25%

Cele:
· pokonanie bulimii
· przejście na wegetarianizm
· waga 55 kg

Wszystkie wskaźniki są wyliczone w kalkulatorach dostępnych w internecie.

Chętnie przyjmę wszelkie rady. Ujęcie z boku w komentarzach.

#chudnijzwykopem #bulimia #zaburzeniaodzywiania #pokazforme
Pobierz T.....a - Wymiary wyjściowe na dzień 01.01.2019: 
· wzrost: 174 cm
· waga: 60 kg
·...
źródło: comment_ElexDWoGXVJ4Et073MJe3JusX9BpXuw3.jpg
  • 161
@Wloczykij2: To bulimia i mam na to wszelkie papiery. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze trzy lata temu ważyłam 85 kilo. W ciągu września i października schudłam 20 kilo (niejedzenie, wymiotowanie i marsze po 10 km dziennie). Wtedy pierwszy raz trafiłam do szpitala. Moja najniższa waga to 55 kg i wtedy czułam się najlepiej. W swoim przypadku też powinnam zrezygnować z chleba (oraz ziemniaków), bo to moje "zapalniki".
@Traktrysa: ja myślę, że nie masz za bardzo z czego chudnąć tylko raczej powinnaś modelować. Ćwiczenia siłowe, popracuj nad brzuchem (jak wzmocnisz brzuch to ta lordoza troche sie zniweluje), rozciagaj biodrowo-ledzwiowe tez. Wzmocnij posladkowe, zrob troche pupe i nogi to beda lepsze proporcje w stostunku do bioder (chyba, ze to zdjecie tak znieksztalca, ale w zdjeciu z boku masz ladna pupe i udko). A jeśli chodzi o wegetarianizm, to z mojej
@gosialke: Dziękuję za rady. Sama nie bardzo rozumiem, o co chodzi z tą lordozą, Jeszcze niedawno garbiłam się non-stop i każdy mi mówił, żebym się wyprostowała. XD Chyba jestem zbyt skrajną osobą. Soi generalnie nie lubię, ale dobrze się czuję opierając swoją dietę na warzywach strączkowych. Zgadzam się, że przetworzona żywność, czy to wege, czy nie, to śmieci. Staram się też badać regularnie krew, by nie nabawić się awitaminozy czy anemii.